Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok kötetlenül/laz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kötetlenül/lazán ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy a dolog. Ha ismerkedésre kerül a sor mindig megijedek, hogy ennek tétje van és inkább menekülök a helyzetből. Van valaki hasonló helyetben? Hogyan tudnám ezt leküzdeni?
2018. jún. 18. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy pikkpakk el fog repülni az élet feletted és hagytad, hogy a félelmeid, gátlásaid akadályozzanak.
2018. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Nem tudom hogyan sikerült összeszednem a barátnőmet. Nagyon meg akarhatott ismerni engem 😃

De azóta se egy barátság nem jön össze, se semmi.

2018. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NDSM ***** válasza:
Valami gátol benne, de ennek rengeteg oka lehet. A teljesség igénye nélkül: személyiség, neveltetés, sok kritika amit kaptál életed során.
2018. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A barátkozással nincsen bajom az megy, viszont ha már többről van szó meg tudom, hogy az illető nem csak barátkozni akar, akkor rajtam van a nyomás és elkezdem baromi kényelmetlenül érezni magam, még akkor is, ha bejön az illető. El vagyok keseredve, mert jó lenne egy társ, de így úgy érzem lehetetlen.
2018. jún. 19. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!