Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti vonzónak találjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti vonzónak találjátok ezt a testalkatot?

Figyelt kérdés

[link]


Szomorúnak találjátok, hogy szinte nem is létezik olyan nő, akinek természetesen, plasztikai műtetek nélkül ilyen teste van?


2018. jún. 19. 14:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Ez már inkább durva, mint jó.
2018. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
33%

Aki szerint jó alak, lepontozva. Aki szerint rossz, lepontozva. Aki szerint elmegy, lepontozva.

Még, hogy nincs sok megkeseredett nő az oldalon? :D Éjjel-nappal nyomkodják a piros kezecskét az ilyen jellegű kérdéseknél.

Az, hogy vonzónak találom az ilyen alakot, egy hasznos válasz a kérdésre. Az, hogy ti ezt nem tudjátok feldolgozni és elfogadni, a saját értelmi szintetek mutatja, kedves mindentlepontozó élettelenek.

2018. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
37%

ultradogos. De szilikon a melle es a feneke is,de az is bejon.

N

2018. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem jön be ez a fajta Kardasianos alkat, a tipikus széles (számomra már nagy) csípő és mellé a nagy mell.

Lehet lepontozni, de nekem nem az esetem.

27F

2018. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem vonzó.
2018. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
Én azt találom szomorúnak, hogy amellé a p..csalengetős edzés mellé nem tud tolni egy normális étrendet, amitől nem ilyen zsírtestú lotyó lesz, hanem még mutogatja is az "eredményét".
2018. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
26%

Teljesen mas az ideálom, nekem a magas, teltebb alkatú nők jönnek be pl


[link]


De attól még szépnek tartom és nagyon sok férci ÉS nő is szépnek tartja.


Amit viszint nem értek, hogy miért kell átesni a ló túloldalára és olyanokat írni, hogy "gusztustalan"??

Oké, ha vakakinek nem vonzó, de mire jó ez a primitív sértegetés? (Az irigységet és frusztraciót leszámítva). Plasztika ide vagy oda, akik itt savazzák azok az életben életben tized ennyire jó nővel se tudtak még beszélgetni sem vagy tized ennyire sem néznek ki jól.


Hihetetlen szánalmas és átlátszó ez a lehúzósdi.

2018. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kicsit aránytalan az alakja, de azért nem utasítanám vissza.
2018. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A feje nagyon nem jön be.
2018. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, te el tudod képzelni, hogy valaki azért sírdogáljon otthon, mert olyan kevés nőnek van ilyen teste plasztikai műtétek nélkül?

XD

2018. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!