Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, akit izgat, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akit izgat, ha egy nő világutazó és mindenhova elmegy?

Figyelt kérdés
Olyan,akiben kalandvágy van és nem szarik be attól,hogy bármelyik országba elutazzon. Imádom,ha egy nő ilyen.

2018. jún. 21. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is szimpatikus az ilyen. De az méginkább, ha mindenhol elmegy.
2018. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Az utazási irodákat biztosann :) az általam megismert ilyen emberek többnyire nagyon unalmasak és azért utazgatnak, hogy legalább ne szembesüljenek ezzel nap mint nap.
2018. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Én ilyen vagyok, de a férfiak többségét ez annyira nem hatja meg. A legtöbb ilyen unalmas figura mint a kettes válaszoló.
2018. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 Rendben. Poshadjon mindenki otthon és kockuljon:D
2018. jún. 21. 20:22
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Engem inkább taszít. Ezzel akarja promózni hogy milyen jól megy neki, meg telekúrja a facebookot a nyaralós képeivel mintha bárkit is érdekelne.
2018. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az élet kaland. Igenis jó,ha valaki szeret utazni,az élet az izgalmakról szól.


Előző patkánynak: nem kell megugatni valakit,mert nem otthon pusztul egész nap.

2018. jún. 21. 20:58
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem izgat, sőt, unalmasnak tartom. Az utazgatáshoz nem kell sok ész.
2018. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 A kalandvágyat többre tartom az észnél. Hiába okos valaki,ha nincs benne kalandvágy.
2018. jún. 21. 21:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Lol, vicces, hogy az emberek olyasmit is képesek főbenjáró bűnnek beállítani, amiről a józan ész azt diktálná, hogy pozitívum.:D Én szeretnék ilyen lenni, csak egyszerűen baromi lusta és motiválatlan vagyok, ezért általában mások rángatnak el, de élvezem a sidekick szerepet is.:D

Viszont nekem a kalandvágy nem fontosabb az intelligenciánál.

2018. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sok fajta ember létezik, nem kell leszólni egyik fajtát se. :)


Vőlegényem volt barátnője ilyen volt, nem tudott megülni soha a fenekén. Vőlegényem pedig nem ilyen, a végére nagyon nehezen viselték el egymást, mindketten szenvedtek, a lány más országban lakott volna minden második hónapban, párom pedig a nyugalmat és állandóságot szerette. Végül szakított a lánnyal. Nem mindenki szereti az ilyen típusú nőket, és nem minden nő világutazó, ettől még nem lesz unalmas :) A kalandvágy, nem feltétlen merül ki abban, hogy körbeutazod a világot.

2018. jún. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!