Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú. Hogyan tudnám elérni hogy észrevegyen? 17L

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem, csak rá tudok gondolni. :( Sajnos még nem volt pasim, sosem tudott összejönni... A srác egyedül van, ő is 17 éves. A barátja szerint most nagyon magányos. Ismer engem, szoktunk beszélgetni, de én szívesen beszélnék vele többett is. Már küldtem jeleket is, (igyekszem gyakran a szemébe nézni, megpróbálok olyan szituációkat összehozni hogy együtt legyünk ami néha sikerült is, felhozok olyan témákat amiket ő nagyon kedvel, mindog köszönök neki, nagyon kedves vagyok vele, érdeklődő vagyok stb...) de ezeket szerintem nem vette észre... :( Légyszíves adjatok tippeket, hogyan tudnám elérni hogy észrevegyen!
2010. jún. 17. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajts át a lábán egy traktorral.
2010. jún. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél egyértelműbb. Például simogasd a karját, fogd meg a kezét. Ha ez után se esik le neki, hogy mi a helyzet, még nem érett egy kapcsolatra.
2010. jún. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

0:50


Szerintem a kéz simogatása már túl rámenős lenne... :( Vagy nem? Nehogy az legyen a végén hogy olyan lány legyek aki "túl könnyű préda"... Mert az olyan lány a fiúk számára nem izgalmas és nem is olyan nagy kihívás hogy meghódítsa. Mert sajnos én már megcsináltam ezt a kéz simogatást egyszer 16 évesen... És nagyon rossz vége lett! A fiú rámnézett néhány másodpercig, majd gúnyosan kinevetett és ezt mondta: "Hóóhóhóh! Miféle lány vagy te? Az én dolgom az lenne, hogy meghódítsalak, neked meg a jeleket kéne küldeni, de nem ilyen egyértelműen... Elcseszted az egészet, értelmét vesztette minden... Nekem nem kell ilyen béna lány és meglásd, egy fiú se vesz majd komolyan, soha az életben!" Nagyon megalázó volt és 2 hétig csak sírtam! :,( Nagyon megingott az önbizalmam és összeroppantam, a legjobban az fájt hogy olyan tette ezt velem akit szerettem... Abszolút nem ilyen fiúnak ismertem őt meg. A barátnőim szerint én nem hibáztam és szerintük a kéz simogatás abszolút nem rámenős és sértő egy fiú számára! És szerintem sem rámenős! De nem tudom, hogy megtegyem-e mégegyszer... Nagyon rosszúl esne, ha megint így küldenének el...

2010. jún. 17. 01:08
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet te nem jössz be neki, és ezért direkt nem akar észrevenni, van ilyen :)
2010. jún. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz odamenni és elmondani neki, hogy mi a pálya? Mennyivel egyszerűbb lenne...
2010. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

11:02


Az nem az én dolgom! A fiú a domináns, hódítson csak meg! Plusz ha nagyon könnyen megkap, lehet, hogy nem fog megbecsülni! És akkor hól lenne a játékosság, az izgalom? :(

2010. jún. 17. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd. Fiatal vagy még. :)
2010. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!