Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha az orvos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha az orvos barátotok, alkoholt kapna ajándékba egy női betegétől?

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Írnék a kamarának
2018. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Azonnal rohannék baltával a kezemben!

Jaaa, hogy hagyjam a fárasztó kommentet...

Mert talán a kérdés nem az, mi?! 😂👌

2018. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért?Ez szerintem gyakori.

Pl. én is vittem már alkoholt egy orvosnak aki sosem fogadott el hálapénzt és ezer éve ismerem.Természetesen nem gagyit, a hálapénznek megfelelő értéket.

Ez karácsony körül volt, szakrendelésen. Nem én voltam az egyedüli aki ezzel köszöntötte.


Ennek nincs jelzésértéke, csupán az,hogy valamiképpen kifejezzük a köszönetünket, és ha az orvos nem fogad el hálapénzt, mi pedig hálásak vagyunk ,hát ezt tesszük.

Más alkalommal ajándékoztam már névjegykártya tartót, amit gravíroztattam, vagy értékesebb tollat, amit szintén.

2018. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Ezzel bizony meg kell barátkoznod, sőt, még durvább dolgokkal is. Csak a doktor úr gerincességén múlik, mi az, amit már nem fogad el.
2018. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
meginnám az egészet!!!
2018. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezzel egyébként mi a bajod? Nem azért adta,hogy munkaidőben igya meg. Az a gond,hogy egy nő adta és Te más szándéknak véled a részéről, mint hála jelélül?
2018. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát ez az, nem tudom.... csak érdekel, hogy más féltékeny lenne e, vagy ez normális?
2018. jún. 24. 17:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Én írtam azt,hogy adtam már orvosnak alkoholt, és én tettem fel a kérdést a féltékenységre vonatkozóan mert sejtettem,hogy ez áll a háttérben.


Ne gondolj bele semmi ilyet. Azzal,hogy adunk egy üveg jóminőségű itókát még nem akarjuk ágyba vinni az orvost.

Én munkámból adódóan kollégális viszonyban állok azzal az orvossal akinek ezt vittem.Biztos vagyok benne,hogy Ő se gondolt arra,hogy közeledni szeretnék Felé.


Ahogy a többi betegről (pl. férfiakról) sem, akik hozzám hasonlóan egy üveg itallal kedveskedtek.

2018. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy jóképű orvos barátom mesélte hogy naponta kap hálpénz helyett szexuális ajánlatot a hölgy páciensektől, akik között van fantasztikusan jó nő is. Persze nem él vele mert nős, meg etika stb.

Majd ha ilyen hűéűt fog elfogadni a pasid akkor lesz félnivalód a poziciód miatt.

2018. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy idősebb nőgyógyász ismerősnek, háznál magán praktizál, nem egyszer csirkét vittek az öreglányok. Szerintem örülj, lehet egy jó estéd. Jobb, mint a konyhában dolgoznál az ajándékon.
2018. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!