Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes, ha szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha szex közben bennem marad a gumi?

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkeztünk a barátommal, mert most múlt el a vérzésem. Már 3x-a csináltuk 2 órán belül, és lehet, hogy nem is állt fel neki annyira, de bennem maradt szex közben az óvszer, amit még akkor észrevettem, mielőtt elment volna. Tehát nem bennem ment el. Lehetek terhes?
2010. jún. 17. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Uhh... te még szerintem szerencsés vagy, hogy nem ment el benned, mert ugye ha jött is előváladéka a nemiszervéből akkor a gumiban maradt és így nem jön ki belőle. De azért remélem vigyáztatok és óvatosan szedted/szedtétek ki. Azért szerintem vegyél egy tesztet, de kevés esélye van annak, hogy terhes vagy.Én is így jártam 1 éve de bennem a barátom el is ment és ő szedte ki belőlem, mert én nemtudtam mert annyira mélyen volt... nagyon megvoltam ijedve... másnap első volt, hogy menjek 72 órást iratni... :S
2010. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2010. jún. 17. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ment el,és ki is szedtétek,akkor szerintem nincs gond.Azért később vegyél egy tesztet,biztos,ami biztos alapon.Én nem lennék ideges a helyedbe.
2010. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se lesz gond, főleg,hogy nem ment el benned és most múlt el a menzeszed. Azért legközelebb figyeljetek oda.
2010. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!