Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nagyon helyes fiúba, aki gyakran lerészegedik, cigizik, tönkre teszi magát. Mit tegyek hogy ne pusztitsa magát? L

Figyelt kérdés

2018. jún. 26. 08:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

Hagy hulljon a férgese!

Semmit se tudsz tenni, vagy elfogadod így, és téged is jellemez, hogy ilyenbe vagy belezúgva, vagy keresel olyat, aki változtatás nélkül is megfelel neked.

2018. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11-es! Ott a pont.
2018. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
6%
Azért egy életkort írhattál volna. Nem mindegy,hogy egy 20 éves egyetemistáról van szó,aki hétvégente bulizik a haverjaival,vagy egy 30 évesröl,aki meló után minden nap megiszik hat doboz sört. Bár a megfogalmazásodból inkább az elsöre tippelnék,szóval attól,hogy szerinted a cigi meg a pia az ördög találmánya,más még érezheti jól magát. Attól senki nem lesz több meg jobb,hogy fiatalon sose szórakozik.
2018. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Olyan részegen jön haza, hogy négykézláb mászik fel a lépcsőn.
2018. jún. 26. 15:32
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni, megbeszélheted vele a dolgokat, de csak ő tud változtatni magán.


Az amúgy nagyon nem mindegy milyen idősek vagytok és mit takar a gyakran meg a lerészegedés nálad.

Hétvégente sörözik a haverjaival és kicsit megakad a nyelve és elnevetgél a semmin, egy huszonévesnél teljesen belefér.


Ha rendszeresen úgy kell összekaparni a saját testnedveiből akkor viszont hagynám a francba.

2018. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

"Attól senki nem lesz több meg jobb,hogy fiatalon sose szórakozik."


Soha nem ertettem, hogy mitol a lereszegedes jelenti egyeseknek a szorakozast, es miert kotik eletkorhoz.


A 30 eves alkesz sem 29 eves koraban kezdte, hanem feltehetoen 10+ evet dolgozott rajta.

2018. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem a lerészegedés jelenti a szórakozást,csak sok fiatal azt hiszi,hogy ha nem iszik meg nem cigizik,akkor ö jobb másoknál. Négykézláb felmászni a lépcsön meg tényleg gáz,de annyira nincsenek kifejtve itt a dolgok,hogy nem igazán lehet reális vélemenyt alkotni. Annyi biztos,hogy aki ennyire inni akar,az inni is fog,mindegy ki mit mond.
2018. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen,de ő még így is érzelmes és édes tud lenni,nem csak,hogy tetszik,de inteligens és sokat lehet vele értelmes dolgokról vagy hülyeségekről beszélni,persze a párom képes egy hétig is egy picit sem inni ,de a cigit nem teszi le mert függő már és láttam milyen ha nem jut hozzá,rosszul lesz az elvonási tűnetek miatt. Szóval nálunk nem megy semminek a rovására . Én 24N. Ő22F

Mondjuk csak a haverjaival issza le magát így elég ha csak olyan programot tervezek amiben csak mi ketten vagyunk így tuti csak mértékkel fog inni.

2018. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!