Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex közben tovább bírja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben tovább bírja a férfi mint maszturbálásnál?

Figyelt kérdés
Tehát ha masztinál Pl.: 20 perc amíg elmegy, akkor szex közben lehet ez az idő több is ?
2010. jún. 17. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én igen.

Amikor érzem hogy kezd jó lenni, -szex közben- akkor rágondolok gyorsan valami másra.(Hogyan következnek a vasútállomások egymás után Budapest és Pécs között, stb.)

Önkielégítés közben nem szoktam ilyesmire gondolni.

2010. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Élvezéskor meg elordítod magad, hogy "Végállomás, KISZÁLLÁÁS!"? XD
2010. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátom nem, csak ha nagyon odafigyel.
2010. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Végállomás, KISZÁLLÁÁS! XDDDD


Halodd ez ütött!


Korai magömlésnél:

A szerelvény a váratlan üzemzavar miatt kidobta az utasokat és elhagyta a vágányt? Megértésüket köszönjük:D


Nem értem miért nincs, a ilyenre plussz pontozás.. inkább gyúrnék a legviccesebb mint a leghasznosabb válaszokra -.-

2010. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tudok ***** válasza:

Most erre mit is írhatnék csak az igazat azért irok én nekem mind kettő megy de a sex-az 1-órányival tovább tart az biztos!!!!


DE mi az hogy másra gondoltok én ugy nem birnék sex-elni ha nem a páromra koncentrálok ugy élvezem és ugy birom DE! Nagyon nagyon hosszú ideig SOHA sem fogom megérteni vagy felfogni akik 10-vagy pár percesek !!!!!!!!!!!

2010. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első, nagyon megnevettettél most. :D Méghozzá azért, mert én is ezt a módszert alkalmazom, csak én a 30a vonalat szoktam képzeletben bejárni. Sajnos a 15 állomás elég kevésnek bizonyult, ezért már elkezdtem felfedezni a többi vasútvonalat is.
2011. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne a Budapest-Pécs helyett a Pécs-Budapest irány, mert akkor ha nincs nálad gumi, akkor kiszállhatsz Kelenföldnél. :)
2012. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!