Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az ember tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izabella220 kérdése:

Szerintetek az ember tud változtatni a szokásain, vagy kutyából nem lesz szalonna senki kedvéért?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem tud, de csak saját elhatározásból és önmaga miatt.
2018. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Csakis akkor, ha azt őmaga akarja és önmagáért. Juliska két szép szeméért ideig-óráig megteszi, de a lendület garantáltan elfogy.
2018. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Így van. Ha valóban akarja, akkor tud. Egy szokástól megszabadulni VAGY újat kialakítani állítólag kb. 2-4 hétbe telik.
2018. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És olyan ember aki akaratgyenge és mindenki hibás rajta kivűl azon mi segít?
2018. jún. 26. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Bárki tud változni, ha akar, még úgy is, ha más kedvéért akar, csak legyen meg benne az akarat. Ha benne nincs meg, csak más akarja megváltoztatni, az nem fog menni.
2018. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Az élet pofonjai.
2018. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezek valóban pofonok.Ha valaki az első vita után lelép akk nem való kapcsolatba mert elmenekül ha valaku kitartó akk hülye nem értem már ezt.
2018. jún. 26. 15:26
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

"És olyan ember aki akaratgyenge és mindenki hibás rajta kivűl azon mi segít?"


Egy pár irdatlan nagy pofon az élettől. Amitől úgy frankón a padlóra kerül, egyedül marad egy kicsit a gondolataival.

Ha olyankor hajlandó gondolkodni a miérteken, vagy megtanulja kívülről vizsgálni magát, és kicsit beleássa magát az önismeret sötét bugyraiba, akkor garatáltan változtat.


Épp így voltam, megvoltak a kis nevetséges játszmáim, időnként gyerekes viselkedésem, hazugságaim a konfliktuskerülés érdekében stb. Aztán egy szakítás után végigmentem a fent említett folyamatokon. Hát.... fogtam a fejem saját magamtól, mikor megtanultam a másik szemével vizsgálni magam!!!

Ma már egész máshogy működöm. Ma már azért nem működnek a kapcsolataim, mert megmondom ha problémám van.

Szóval a végeredmény változatlan, de legalább magamnak nem hazudok.

2018. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mennyire igazad van.Egy másik ember miatt képes az ember elárulni a legfontosabb személyt saját magunkat.Hát én azt mondom aki ragaszkodik és ismeri magát,mit szeret és hogy kompromisszumra legyen képes de ne adjon le az elvárásaiból.
2018. jún. 26. 16:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Tud változtatni, de csak és kizárólag saját magáért. Másért az ember nem csinál ilyet, az megfelelési kényszer és undorító
2018. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!