Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő eltudja rejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő eltudja rejteni az érzelmeit, vagy tud szerelem nélkül élni, ha ő eldöntötte, hogy nem akar szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Nagyon közel kerültem egy lányhoz, először még nem is igazán éreztem semmit, nem is volt az esetem külsőre. De miután jobban megismertem nagyon megfogott a személyísége, kisugárzása és úgy mindene egyben. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz, majd kb. 6-7 hónap múlva úgy éreztem szerelmes vagyok belé. El is mondtam neki mit érzek, de nem volt kölcsönös.... Legalábbis azt mondta, hogy ő nem tudja mit érez és amúgy is ez már túl későn jött. A túl későn alatt azt értette, hogy ő Szeptembertől 100 km-vel arébb fog élni tőlem.

Teljesen úgy éreztem, hogy kölcsönösek az érzelmek. Minden úgy alakult ahogy kell. Úgy vettem észre a jelekből, hogy ő is érez valamit. (pl. mindig figyelt a szeme sarkából, ha nem voltam ött azt kérdezte a tőbiektől hol vagyok, bökdösött, kis apró érintések, szemkontaktus, ha nem találkoztunk naponta 12-16 órát beszéltünk messengeren stb...) Később megtudtam, hogy neki már volt 2 kapcsolata is és mindekettő nagyon rosszul végződött a számára. Majd ezek után ő eldöntötte, hogy nem akar szerelmes lenni, nem kell ez neki. Azt mondta ő csak végezni akarja a munkáját, élni egyedül a kis lakásában egy csomó kis állatkával. (Nagyon-nagyon szereeti az állatokat, joban mint az embereket)

Akárhányszor feljön a téma, hogy mi van kettönk között, vagy én mit érzek ő egyből ideges lesz és nem akar róla beszélni. De érdekes módon mindig talál okot arra, hogy irjon nekem. Pl. egy fontos kérdésben kér segítséget, amit a barátnőitől is megkérdezhetne de mégis tőlem kérdezi meg, vagy olyan témákban küld valamit amiről tudja, hogy nagyon érdekel.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy el tudja-e rejteni egy nő az érzéseit? Egy rossz élmény miatt tud egy nő szerelem nélkül élni? VAn akinek nem kell a szerelem? Mégis mit tehetnék egy ilyen helyzetben? Vagy lehet tényleg nem érzett semmit? Vagy érez valamit, de magának sem ismeri be?


2018. jún. 27. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, szoktak ilyen hülyeségekkel foglalkozni, mikor jó a dolguk. Ha leszarod, ütöd, meg alázod, felcsinálod, majd otthagyod őket x pujával, akkor szívecskéznek szipogva meg mutatják ki az érzéseiket. Elcseszett egy világ ez :/

31/f

2018. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval hozzáállás kérdése az egész. Ha ő azt eldöntötte,hogy karrierista akar lenni,kapcsolat nélkül, magyarul a múltjának él,nem a jövőjének akkor nem tudsz mit tenni. A szeretetet ha kikényszeríted,abból nem lesz köszönet. Ő nem elég erős ahhoz,hogy küzdjön,s áldozatokat hozzon egy kapcsolatért,mert fél attól, hogy megint rossz lesz. Az csak kapóra jött neki,hogy elköltözik,mert ha ő is akarná,akkor nem jelentene akadályt. De ő lemondott erről a lehetőségről,és ezért sajnos neked is el kell fogadnod ezt. Hidd el,lesz majd olyan nő,akinek ha bevallod az érzéseid örömmel viszonozza. :)
2018. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És nagyon is meg tudják magukat játszani egyes nők egyébként, a kedvencem az,amikor szenvednek egy kapcsolatban de azért ki nem lépnének belőle.

20/L

2018. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést, csak én vagy 2 évet csesztem el az életemből egy lányért, rá kellett jönnöm, hogy veszett ügy. Igen mindenki el tudja rejteni az érzéseit mások elől, kisebb - nagyobb sikerrel. De valahogy mi egymás előtt nem tudnánk. Tudom, hogy kedvel, de nem mer szeretni, nem egyszer bizonyítottam felé, hogy esetében senki más nem érdekelne. De ennyi idő után belefáradtam, de hogy elfelejtsem minden kommunikációs formát lezártam vele (másképp nem tudnák továbblépni) még ha ideiglenesen is
2018. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha ő azt eldöntötte,hogy karrierista akar lenni,kapcsolat nélkül, magyarul a múltjának él,nem a jövőjének"


Szerintem aki karrierista lesz, az pont, hogy a jövőjének él.

2018. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!