Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felháborítónak érzem, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felháborítónak érzem, mikor kövér nők rám hajtanak. Jogosan? Lent részletezem.

Figyelt kérdés

Egész évben figyelek az étrendemre, keményen edzek, adok magamra, és van pofája bepróbálkozni nálam egy elhízott nőnek.

Levezetem logikusan. Én egész évben figyelek az étrendemre, nemet mondok a finomságokra, keményen edzek, és ő ennek a gyümölcsét élvezné úgy, hogy el van hízva és semmit nem mozog.



2018. jún. 27. 23:07
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem te meleg vagy. Igen, jól olvastad, homoszexuális.
2018. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%
Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés
2018. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne hajthatna rád? Ha nem bejövős akkor közlöd vele, hogy nem az eseted és ennyi. Úgy viselkedsz mint valami hisztis primadonna.
2018. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
97%

Kicsit az agyadra is erosits.


(nem azzal van a gond, hogy nem tetszenek a koverek, hanem a stilusoddal)

2018. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
95%
Te gyümölcs... eszem a húsodat (ja, az nincs). Téged sem az eszedért környékeznek a Mangal Icák. :DD
2018. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
95%

Sok telt v elhizottabb nonek van sportos jo testu palija...nem ertem mit vagy ezen felhaborofva...neked nem jon be es ennyi.

En sem huzom fel magam azon ha egy koverebb v alacsonyabb v csorobb v szar kocsival rendelkezo pasi probalkozik. Normalissan banok vele es kozlom h nem az esetem...annelkul h megsertenem.

N26

2018. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
94%
Szegények talán komplexusuk van, és azt hiszik, csak ilyen gyengébb értelmi képességű férfi jönne össze velük.
2018. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
96%
Annyira azért nem élvezné a gyümölcsét. Nem tűnsz egy főnyereménynek :D
2018. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
9%
Azt már egy ideje megfigyeltem én magam is, amióta edzek, formásodnak a végtagjaim, vállasodok, azóta engem is többször betalál valami 100+ kilós csatakanca. A FB profiljuk például tele van izmos pasikás ultragáz bejegyzésekkel, bár azon meg szoktam lepődni, mivel eléggé világos a bőröm, hogy a zsírdisznók gerjednek rám, miközben sokuk pont a nagydarab fekákért csöpög.
2018. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert edzel, figyelsz az étrendedre, foglalkozol magaddal még nem kéne így elszállnod magadtól. Tipikusan annak a típusnak tűnsz, aki csak a külsejével akarja/tudja megfogni az ellenkező nemet, persze nem akárkiket, csak akikről te úgy gondolod, hogy a te "szinteden" van.
2018. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!