Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből válik egyérteművé, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből válik egyérteművé, hogy a barátom mást is tervez összeköltözésen kívül?

Figyelt kérdés

5 éves kapcsolat, fiatalon jöttünk össze, kettő éve együtt lakunk. Vannak terveink a közeljövőre, mint más helyre költözés, távolabb a szülői várostól.

Nem közöl egyértelmű dolgokat, nem tudom vannak-e tervei eljegyzés és házasság irányába.

Én tulajdonképpen nem szeretném, hogy elkapkodja, mivel van időnk.

Egyszer említette, hogy ha lesz lehetősége szeretne komolyabb szintre lépni a kapcsolatunkban. Ez mondjuk nem tudom mit jelent.


Természetesen minden választ szívesen fogadok. Ha lehet trágárságba ne menjünk át. Köszi mindenkinek!



2018. jún. 28. 02:17
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha nálunk nem egyértelmű valami, akkor beszélünk róla.
2018. jún. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
5 eve ismered. Kerdezd meg, beszeljetek meg. A kozos jovotokrol van szo. Kozos dontes.
2018. jún. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Erről már régen beszélni kellett volna! 5 év rengeteg idő, hogy nem került szóba, hogy ki mit tervez?

Addig rendben, hogy a férfi kéri a nőt, de azért ez nem ennyire egyoldalú, hogy te ülsz és vársz, ő meg vagy megkér, vagy nem. Ezt a párok előtte meg szokták beszélni, együtt tervezik a közös jövőt.

Nem jó hozzáállás, hogy te csak passzívan várod, hogy majd zajlik az életed, úgy ahogy a pasid alakítja.

2018. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Én honnan tudjam....?
2018. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Onnan hogy beszéltek róla.


De félj! Nagyon nagyon félj mert most elmondom a kapcsolat egyik tesztjét amin ha elbuktok akkor BIZTOS, hogy nektek nincs boldog közös jövőtök (jövőtök lehet ha erőltetitek, de abban sosem lesztek annyora boldogok mint kéne lenned!)


Nos ez a közös jövőkép. Az hogy odamehetsz elmondhatod a terveid hogy x év múlva feleség akarsz lenni ebben a városba majd még x év múlva anya. Aztán a srác majd közli hogy ő gondolja és ha nem stimmt akkor egyezkedtek. Ha erre nem hajlandó akkor bukta.

Ezt nem 5 év után hanem pár randi alatt is SIMÁN meg lehet beszélni!!!!

2018. jún. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem közöl egyértelmű dolgokat, nem tudom vannak-e tervei eljegyzés és házasság irányába. - ha 5 ev kapcsolat utan ezt tudod leirni a temarol, akkor abban a kapcsolatban sulyos problemak vannak. Altalanossagban annyit lehet elmondani, hogy aki 5 ev kapcsolat es 2 ev egyutteles utan nem kozol egyertelmu dolgokat, annak nincsenek ennel a szintnel komolyabb tervei veled.
2018. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

El sem tudom képzelni hogy lehet úgy kapcsolatot működtetni hogy nem beszélgettek soha a rövidebb és hosszabb távú tervekről.

Ez az egyik legfontosabb dolog ami összetart két embert.

Különösen ha olyan tervekről van szó ami a másik felet bármilyen mértékben érint.

Enélkül inkább csak EGYMÁS MELLETT élést tudok elképzelni, EGYÜTTélést nem.

Tessék tévézés, agyzsibbasztás helyett esténként leülni egy-egy pohár borral, és BESZÉLGETNI.

2018. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!