Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Tegyük fel, hogy Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Tegyük fel, hogy Te vagy az exem?

Figyelt kérdés
Sok évig voltunk együtt, pár hete szakítottál, mert már nem szeretsz! De szerettél nagyon! Semmi összeférhetetlenségünk nem volt. Jól megvoltunk. Tudod, hogy nagyon szeretlek, és tetszem is neked (még mindig)! Viszont összejönni nem akarsz velem újra! Hogyan hódíthatnálak vissza? Hogy érhetem el hogy megint belémszeress? Vagy idő kell még ehhez?
2010. jún. 17. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha már nem szeretlek,fejen is állhatsz,sajnálatnál,esetleg vígasztaló szexnél többet nem kaphatsz többé.
2010. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha kiszeretek valakibol eltelhet akarmennyi ev, nem tudnek visszaszeretni.Szeintem tedd tul magad rajta es probalj meg mast megszeretni 21/L
2010. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És errae van valami magyarázat is, vagy csak női makacsság? Az hogy kibe szeretünk bele, az nem egy döntés nem?
2010. jún. 17. 13:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod: nem döntés, ha jól megvoltatok, akkor nyilván ha akaratlagosan megtehetné, megtenné, hogy újra szeressen. Mivel nem lehet irányítani a dolgot, nem tud mit tenni. Ha nem szeret, ez van sajnos.
2010. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Valahogy nem tudom elhinni, hogy a szó szoros értelemben egyik napról a másikra nem szeret! És nagyon bújik előlem, nem akar látni egyáltalán. E-mailba válaszolgat, de nem akar találkozni! Talán fél h mégis szeret? Vagy fél h újra összejövünk? Valahogy nem stimmel ez nekem h 4 év után így viselkedik. Eléggé a semmiből jött
2010. jún. 17. 14:13
 6/11 A kérdező kommentje:

"ha akaratlagosan megtehetné, megtenné, hogy újra szeressen. Mivel nem lehet irányítani a dolgot, nem tud mit tenni."


pontosan: Ő nem is, de én igen! El akarom érni, hogy úrja belémszeressen. Már sikerült 1x. De akkor találkoztunk utána. Most semmit nem hagy

2010. jún. 17. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy idokozben masba szeretett bele es azert nem akar szemelyesen beszelni, mert nem meri bevallani?
2010. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nem nagyon hiszem! Együtt éltünl már 3 éve, és ritkán voltunk külön. Bár volt egy buliba egyedül, ahol ajánlatot kapott, de visszautasította, de szerintem élvezte h hajtanak rá...
2010. jún. 17. 14:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Talan atgondolta az ajanlatot
2010. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy élvezte, de az nem azt jelenti, hogy össze is jönne még egyszer veled. Egyszerűen imponált neki, hogy a volt pasija koslat utána. Próbáld még kicsit,aztán majd elválik.
2010. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!