Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert erzitek tabunak idosebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzitek tabunak idosebb,25 koruli nok, hogy bejonnek nektek a 18 ev koruli fiuk?

Figyelt kérdés
Sokszor tarsasagban is azt veszem eszre, hogy a lany ismeroseim megnezik az ilyen fiatal sracokat. Kb barkit megkaphatnanak, 27 evesen, de a 16 eves babaarcu fiuval szemez. Ez nem baj, de sokan ezt miert nem vallaljak fel a ferfiakhoz hasonloan, akik ugyanugy szexualisan vonzonak tartjak a friss hust? Ezt 30 folott is tapasztaltam. A noket szerintem ez hasonloan izgatja, mint a ferfiakat. Korotokat kedves lanyok irjatok le kerlek.

2018. jún. 28. 22:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

26N

Sose nézek kamaszfiúkra. Csak 30 felettivel ismerkedem.

2018. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Szintén nem érdekelnek a kisfiúk. 31/N
2018. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Részben azért, mert nekem nem jönnek be a fiatal srácok, részben meg azért, mert mást várok egy kapcsolattól, mint amit általánosságban a fiatalabb srácok adni tudnak.
2018. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
En 23 evesen sem tudnek 16 eves gyerekekre "friss huskent" nezni :"D. Fuj.
2018. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Idosebb, 25 koruli nok. Muhaha. 😁


Nyugi, felnott korban nem szamit par ev, de tuti, hogy egy oregedo 25 eves (muhaha 😁) sem izgul 16 eves gyerekekre.

2018. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Mért, ha látod, hogy 16 évessel szemez, akkor még mit kéne tegyen ezen kívül, amit felvállalásnak értékelnél?
2018. jún. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

Azért, mert a nőkbe születésüktől kezdve az van nevelve, hogy a normális kapcsolat "fiatalabb nő - idősebb férfi" felállást követ, egy normális nő mindig érettebb férfire vágyik, és, hogy a férfiak dolga az, hogy 17 éves lánykákra izguljanak.

Nah most, én 22 éves lány vagyok és eltartott egy ideig, hogy ezt a gátlást feloldjam magamban. Egyszerűen blokkoltam, leértékeltem azokat a férfiakat, akik fiatalabbak nálam. És ez mondjuk normális, ha tini az ember, de 22 évesen be kellett vallanom magamnak, hogy egy 20 éves is lehet ugyanolyan szexi, mint egy 25 éves.

Sok nő ezt nem teszi meg, ugyanúgy, ahogy a férfiak is sokszor kényelmetlenül érzik magukat idősebb nővel (múltkor volt egy kérdés, amiben a srác azért panaszkodott, mert a nője 4 hónappal idősebb), ez nem normális, nem természetes és azzal, hogy egyszerűen ignorálnak felnőtt embereket egy szám miatt, egy csomó lehetőségről lemondanak.

2018. jún. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem érzem tabunak egyáltalán. 18 alattiakkal nem ismerkednék, 19-20 évesekkel már talán, bár tartós kapcsolatot nem nagyon tudnék elképzelni velük, hiszen még egy 23-24 éves is bőven gyerek.


27N

2018. jún. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok, nem zavar, ha fiatalabb. Ilyen korú nők se mind akarnak családot alapítani, ez egy sztereotípia, hogy mind a gyerekre hajt már. Én pl el nem tudnám képzelni.
2018. jún. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Mert teljesen más az értelmi és érzelmi intelligenciája, mint egy idősebb pasinak. Plusz a 18 évesnek még szinte tojáshéj van a fenekén, a komoly valóságból még semmit se tapasztalt és nem hiszem, hogy 20 évesen családot szeretne majd alapítani.
2018. jún. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!