Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek a teltebb, molettebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a teltebb, molettebb, talán kicsit ducibb nők/férfiak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 29. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Nekem speciel nem,maximum ha nagyon szexhiànyom van.


30F

2018. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

nekem bejön ez az alkat, volt telt barátnőm és más fajta kapcsolatom is ilyen lánnyal


F

2018. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nem, de mindenkinek más tetszik más az ízlése.


Számomra fontos, hogy a páromnak is ugyanolyan fontos legyen az egészséges mozgásban gazdag életmód mint nekem.


27N

2018. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nem jönnek be a duci lányok. Én a duci embereket mind igénytelennek tartom, nem adnak magukra, nem törődnek a testükkel. Nekem olyan alap dolog, hogy foglalkozzak a testemmel, mint a napi fürdés. És itt most nem a kigyúrt testről beszélek, hanem az átlagosról. Persze, ha valaki betegségből adódóan kövér, akkor ott más a helyzet.
2018. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A molett és nagyon molett alkat jön be
2018. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nagyon bejönnek a molett/duci nők. Szinte kortól függetlenül. 24/F
2018. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pici túlsúly belefér, kövérség már nem.

De egyénfüggő nagyon.....

2018. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a duci/kicsit molett lányok. Egyszerűen ellenállhatatlannak tartom a vastagabb puhább idomaikat :).
2018. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. számomra undorító
2018. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az összes nyilván nem, de van, aki igen. Van az a típusú férfi, akinek jól áll a túlsúly az én ízlésem szerint (leginkább akkor, ha az arca nem nő meg totál pufi röfire és nincsen 6 réteg tokája). Párom is túlsúlyos, ha tetszik, "molett", és vonzódom hozzá így is.
2018. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!