Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha masztizok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha masztizok a pasimra akkor bekönnyezek? Illetve elkap a sírógörcs?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért van ez? Várom a NORMÁLIS válaszokat! KÖszi előre is!
2010. jún. 17. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Normális. kijön a felgyülemlett feszültség.
2010. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A volt barátnőmet egyszer meghúzták egy nagyon kemény vizsgán, az egyetemen amire nagyon sokat tanult és úgy érezte simán átmehetett volna. Hazajött persze megvigasztaltam, kicsit könnyezett ugyan ahogy mesélte, de nem jött rá a sírás. Este gondoltam jól megdugom, hátha majd kicsit oldódik. Az lett belőle, hogy ő dugott meg de rendesen és mikor elment úgy elkezdett sírni, hogy azt hittem megfulladok a könnyeitől.
2010. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát.. max ugy tudom elképzelni, hogy az exed a pasi.. de h anem, hát nemtudom.

Talán az első válaszolónál a pont :)

2010. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
FURAA.. BIZTOS VAN OKA DE KÉRDEZZ INKÁBB EGY DOKIT. NEM NORMÁLIS SZERINTEM. A SOK PARASZT ITT SE BIR MAGÁVAL HIÁBA KÉRSZ CSAK NORMÁLIS VÁLASZT. SZAR AZ ÉLETÜK ÉS NEM TUDJÁK HELYRE HOZNI,EZÉRT INKÁBB RUGNAK 1-ET A MÁSIKBA MERT EZ OKOZ NEKIK ÉLVEZETET.BETEGAGYU GONOSZ DŐGŐK MENJETEK KEZELÉSRE. URISTEN MILYEN VILÁGBAN ÉLEK....
2010. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát hiányzik szerintem azért... meg már kivagyok rá éhezve... :/
2010. jún. 19. 14:15
 6/10 anonim ***** válasza:

De buta vagy hívd már fel... beszélj vele legalább:)

Mikor fogsz vele találkozni?

2010. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos csak jövőhét utáni hétvégén!:(
2010. jún. 19. 14:48
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem néha (főleg mostanában), ha a baráton megujjaz, akkor utána elkezdek könnyezni, nem tudom miért...:S
2010. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tudok ***** válasza:
0%

Hát ha tényleg összinte válasszra vársz én megírom!!!!!


Én értékelem hogy messze van a párod és rá masztizol!!!


inkább igy és várd ki a vele töltött pill-ot mint hogy megcsald !!!


Szerintem te egy fain és tiszteséges lány vagy aminek én örülök mert ritka !!!!!!


inkább magadnak mint mások már mennének fére kurni!!!


ezért tardzsd magad mindig külömbnek mert inkább masztizól egyedül de! kivárod a párod RITKA!!!!!!!!


A sírás meg csak azért van mert már HIÁNYOD van és hiányzik !!!!!


DE! ha találkozol vele jól szopi le és megkönyebülsz!!!!

2010. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"DE! ha találkozol vele jól szopi le és megkönyebülsz!!!!"


Csendélet...

2012. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!