Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ellen mit tehetek? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ellen mit tehetek? Normális hogy aggódok?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve járok, vagyis kicsit több, de még nincs két éve. Hónapokig minden jó volt, aztán mikor féléve jártunk, akkor volt egy majdnem-szakítás, részben az én hibámból is de ő is hanyagolt, meg nem szánt rám elég időt, nem keresett annyit. Ezt megbeszéltük, helyre jött minden, jobb volt majdnem mint előtte, sokat változott miattam. Mióta volt ez az időszak hogy problémáink voltak, azóta van egy félelmem, ha valami történik, hogy megint ez lesz és rám fog unni. Ő is keres engem, minden reggel szokott írni, van, hogy máskor is. Elvisel a nehezebb időszakokban és például mikor beteg voltam kicsit, akkor meglátogatott és segített mindenben amiben kértem. Még abban is, amiben nem és velem volt egész délután. Megtesz kifejezetten miattam dolgokat. Ebből úgy érzem, fontos vagyok neki, de ha többször van az mostanában hogy este én keresem és nem ő engem, akkor megijedek hogy megunt. Ez a korábbi tapasztalatomból fakad. Pedig van, hogy egyszerűen hivatalos elfoglaltsága akad és ezért nem ír mert estére ér csak haza.

A korábbi tapasztalat miatt van ilyen aggodalmam, de bizonyos jelek meg mutatják, hogy fontos vagyok neki. Szóval normális hogy mégis van bennem egy félelem? Meg azon is szoktam gondolkodni, hogy mit tegyek, hogy ne unjon rám és érdekes legyek neki, jobb legyen a kapcsolatunk... pedig valószínű szeret és érdeklem...


2018. júl. 4. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Normális, hogy vannak félelmeid. De próbáld mindig magadat adni, ez fontos. Ha szeret, nem fog megunni, ha mégis, akkor megfeszülhettél volna, akkor sem tudod megmenteni a kapcsolatot.

Fontos nagyon, hogy próbálj nem agyalni ilyen dolgokon, tegyél meg mindent, a kapcsolatért, ennél többet nem tehetsz.

2018. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Még annyi, ha megtesz érted dolgokat, azért teszi, mert igazán szeret.
2018. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alaptalan a félelmed. Szerintem sincs min aggódnod abból amit írsz...
2018. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! De miért van ez a lepontozás? Ha valaki nem ért egyet ezekkel a válaszokkal, akkor inkább írja le, ne így fejezzi ki. Új válaszokat is elolvasok.
2018. júl. 4. 20:56
 5/8 A kérdező kommentje:
A korábbi tapasztalómból kiindulva fontosnak tartom idejében észrevenni ha valami nem működik, vagy elrontok valamit, ezért is vagyok óvatosabb. De nem szeretnék túl sokat idegeskedni, főleg feleslegesen.
2018. júl. 4. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valahogyan magadban rendezd le, mert az van, hogy görcsösen meg akarsz neki felelni. Miért is?
2018. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Meg akarok neki felelni, mert nem akarom elveszíteni és látom, hogy ő is nagyon sokat változik miattam. Nem akarom, hogy ő annyi minden változtasson miattam, én meg ne próbáljak alakulni hozzá kicsit. Szóval, hogy ha már változunk, akkor kölcsönösen.


De annak is nagy szerepe van abban, amit már írtam, hogy tanultam a korábbi hibáimból. Követtem el én is hibákat, odafigyelek hogy újra ne. Meg, ha valami gond lenne kettőnkkel, akkor idejében akarom észrevenni, nem akkor, mikor már majdnem késő.

2018. júl. 4. 23:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem ez nem egy kifejezetten görcsös megfelelés... csak szeretném, hogy jól alakuljon a kapcsolatunk,.
2018. júl. 4. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!