Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek elhívni senkit sehova?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek elhívni senkit sehova?

Figyelt kérdés

Töketlen vagyok stb. ezt már mindet tudom/hallottam.

Az a lényeg, hogy 21 vagyok ffi (lassan 22) és semmi közöm nem volt nőhöz. Sokat gondolok arra, hogy ezt vagy azt a valakit elhívom valahova, vagy kezdeményezek, de teljesen analfabéta vagyok; beszélgetni se tudok, azt se tudnám, hogy csókoljak meg egy lányt. Ráadásul az elején bennem van, hogy ha valaki megtetszik, hogy "na egy újabb csalódás". Ennek ellenére eddig 3x próbálkoztam, bármennyire bennem volt, hogy úgysem fog sikerülni. Próbáltam ezt minél inkább legyűrni, de valahogy mindig az lett a vége, és tudtam hogy ez lesz a vége.

Mit tudok tenni ilyen helyzetben? Ti mit csinálnátok pl?

Az a baj, hogy minden sikertelen eset után egyre nehezebb legyűrnöm azt a gondolatot, hogy úgysem lesz belőle semmi. Meg ezt, hogy közöm nem volt nőhöz 17-18 évesen még nem tartottam volna nagyon cikinek, de mostanra azon gondolkozok mindig, hogy ha igent is mondanának valami találkára, akkor az nem randi lenne, hanem csak sajátmagam lejáratása. Egyébként erre rájön az is, hogy bár éppen dagadtnak nem mondanám magam, elég $z@r az alakom.


2018. júl. 5. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
De nem dugtál?
2018. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

A "dagadt" embereknek is van barátnőjük. Az alak is olyan, mint a szépség, mindenkinek más tetszik.

Egyébként nekem 24 évesen szintén nem volt közöm nőhöz, de én nem aggódom miatta, ez most se ciki és 22 évesen sem az. Legalábbis szerintem.


És miért lenne a saját magad lejáratása... ?

2018. júl. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

"Az a baj, hogy minden sikertelen eset után egyre nehezebb legyűrnöm azt a gondolatot, hogy úgysem lesz belőle semmi. "


Ne legyen nehéz, napjaink társkeresése nagyipari üzemben megy, egy nőre a social médiákon 20, a való életben 10 pasi nyomul egyszerre. Nyomni kell ezerrel, mint a darálót, máshogy nem működik. Ha 100 nőhöz kell odamenni 1 sikerélmény miatt, akkor 100 nőhöz mész oda. Persze lehet csiszolni a dolgokon, külsőn, kommunikáción, egzisztencián, de a helyzet változatlan marad, maximum kevesebb próbálkozással érsz célba, és jobb állományból válogathatsz. Vagy hozzászoksz, hogy ez ilyen, vagy 30 éves, depressziós szűz leszel. Ha nagyon nehezen megy, mert nem bírod a belső szorongásodat feloldani, akkor érdemes pszichológushoz menni. Baráti társaságod van? Bulizni szoktál eljárni? Ezek hiánya csak tovább rontja a helyzetedet. Szóval hajrá!

(Azt inkább nem írom, hogy menj prostizni, mert az is segít, hogy egy női test és a szex nem lesz többé idegen a számodra, és ez is segíthet az oldódásban egy KICSIT, mer azért ezen az oldalon gyilkolnak)

2018. júl. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hétvégén elmentünk egy rendezvényre, az első tíz perc alatt mentünk oda 3 lányhoz.

20-25 lányt bepróbáltunk (szemezés, mosoly, ha vevő, akkor megszólítás), mire sikerült hozzácsapódnunk pár csajhoz. A havernak sikerült az egyiket felvenni facebook-on, nekem egy kis táncolás meg flört jutott.

Holnap újra nekifutunk, és nem kudarcnak élem meg, hanem hogy fiatalok vagyunk, bulizunk, majd összejön valami. Van, hogy hónapokig senki. De ha igen, akkor őt meg tudom becsülni, csak hosszú kapcsolataim voltak eddig.

Ezt csak azért írtam, hogy számold már ki, hogy két hónap alatt heti két kimozdulással, ilyenkor 20 csajjal kb. hány megszólítás után jön össze barátnő. Hárommal ne röhögtesd már ki magad!

És szerényen megjegyzem, hogy nem nézünk ki rosszul a haverokkal, szoktak utánunk fordulni a csajok.

2018. júl. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1 nem

#2 azért mert ha olyan helyzetbe kerülnék egy pillanat alatt lejáratnám magam. Pl. meg se tudnék szólalni pár mondat után, minden apró dolgot elcseszek, túl sokat beszélek olyan dolgokról, ami a másikat nem érdekli, elő jön mondjuk egy kis sötétebb humor, meg az, hogy fingáson/böfögésen tudok nevetni és már aláástam magam. Nem igazán tudom ezt megfogalmazni és most is olyan hülyén érzem magam, hogy ülök itt és nem tudok kb. választ adni a kérdésedre. Nem jut eszembe semmi frappáns. Mire a kommentemben idáig eljutottam eltelt kb. negyed óra.


Ha #3,4 igaz amit írt, akkor kb. felesleges is megkérdeznem még azt a 2, max 3 lányt a jövőben, ha egyáltalán lesz olyan.


Mindenesetre a remény még megvan, de ahogy írtam, egyre kevesebb kedvem van az egészhez.

2018. júl. 5. 22:00
 6/8 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Ha ez megy ilyen nehezen, talán próbálkozz először lány barátokkal. Ha már velük megy a duma - na meg adtak néhány tanácsot - lehet utána könnyebb lenne az ismerkedés.
2018. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nincsenek lány barátaim, iszonyat unalmas volt mindenki aki az lehetett volna. De gondolom ez is a gyerekes énemnek tudható be, hogy szerintem a legtöbb lány rohadt unalmas meg nem igazán van humorérzékük.

Aki volt ilyen osztálytárs pl. azokkal is csak arról beszéltem max anno, hogy mi a volt a házi. Egyszer csináltam azt, hogy valamelyik kiírta, hogy lájkoljuk már a mittomén kinek a képét, hogy segítsünk neki nyerni. Én egyébként dobtam rá egyet, de a lényeg, hogy beszúrtam alá egy i am asking for likes-os mémet. 5 perc nem telt el és jött az üzenet, hogy mekkora bunkó paraszt vagyok.

2018. júl. 6. 14:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma délutántól már 4 fail :(
2018. júl. 10. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!