Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel összevesztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel összevesztünk, most nem beszél velem, és mérges is rám emiatt ?

Figyelt kérdés

azon kaptunk össze, hogy szóvá tettem, hogy miért likeolt egy izmos focista ismerőse képét fbon, úgy hogy együtt vagyunk, meg tudja jól én is focizok, zavar engem.

nem szabályozni akarom, meg sose szóltam emiatt, nem vagyok egy betegesen féltékeny típus, de ez az egyetlen zavart amikor megláttam, muszáj volt rákérdeznem.

erre a válasza, hogy ő azt likeol amit akar nem jelent semmit.

nem is lett volna semmibaj, de amit kitett csávó kép az fél pucér volt.

most mit csináljak? mondtam neki sajnálom az egészet nem tehetek róla ez nekem fájt?



2018. júl. 5. 10:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Aha, nem vagy egy féltékeny típus, de egy szaros facebookos fotón így ki tudsz akadni.. Elég súlyos :D Szerintem hagyd lenyugodni aztán legközelebb ne hisztizz a semmin, mást nem nagyon tehetsz.
2018. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Azt lájkol, amit akar. Te is azt lájkolsz, amit akarsz. Nem jelent semmit egy lájk. Komolyan oda jutunk, hogy szaros kattintásokon akadnak fel az emberek, amiket unalmában tesz valaki, mikor pörgeti a féjszen a kezdőlapot?
2018. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ez este történt
2018. júl. 5. 10:36
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Azt lájkol, amit akar, nem jelent semmit, igaza van. És ha félpucér? Talán egy szál pólóban és alul semmiben volt a másik srác a képen?
2018. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Alul volt csak alsónadrág
2018. júl. 5. 10:48
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát aztán? Emiatt minek kell kiakadnod? Te nem nézed meg a jó nőket? Nem kell kiakadni ezen, ha egyébként téged szeret, de lehet, hogy a féltékenykedéseddel el is baltáztad az egészet. Én is lájkoltam már félpucér pasifotót, ami szép az szép.


[link]


De itt vannak csajok is, kezdheted a lájkolgatást... :-D

[link]

2018. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemlitek egymást, ez alapján mimdketten problémakezelésre képtelen infantilis durcahuszárok vagytok.

Miért jó ez? De komolyan érdekelne. Miért nem jobb őszintén normálisan megbeszélni, meg nem féltékenykedni?

2018. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lájkolgatok ilyesmit, mert szerintem primitív. De az is primitív, amit te művelsz.


Milyen viszonyban vannak amúgy? Mert nekem is van sportoló a volt osztálytársaim és a rokonaim között is, nekik szoktam kedvelni a képeit, mert jóban vagyunk és így fejezem ki, hogy örülök a sikereinek. Ha csak valami szaros magamutogató modell lenne, azt mondom, oké, de bakker...


Talán nem sértődött volna meg, ha nem számonkéred, mintha a kutyád lenne, hanem megbeszéled vele, hogy édes, ez nekem rosszulesik és én sem teszem, légyszíves ne. Vagy valami.

2018. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Egy képért szerintem felesleges a hisztid. Ha mondjuk az összes képét lájkolná meg szivecskézné, akkor azért megértenélek valamennyire, de ha csak most 1 kép a probléma, egyszeri eset, akkor felesleges ezen veszekedni.


29n

2018. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Régebbi képeit is likeolta, de már lenyugodtam remélem megbocsájt
2018. júl. 5. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!