Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ronda nőket gyakran éri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda nőket gyakran éri inzultus a férfiak részéről?

Figyelt kérdés

Férfiak, ti ignoráljátok a ronda nőket, vagy néha azért szerettek szórakozni/gúnyolódni velük, alázni őket kicsit? Mitől lehet egy ronda nő zaklatás célpontja?


Ronda nőként hogy tudnám elkerülni az ilyen helyzeteket? Azon kívül, hogy egyáltalán nem megyek utcára, mert az sajnos nem megoldható. Mindenesetre igyekszem minimálisra redukálni az emberek közt eltöltött időt.


Tudom, hogy nem szigorúan felnőtt párkapcsolatok kategória, de mégiscsak a férfi-nő viszonyokkal kapcsolatos a téma.


2018. júl. 8. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem bántok senkit sem.

De az emberek elég nagy része nem kultúrált lény, szóval így is úgy is bántva leszel. Az ál ok nem számít mi miatt.

2018. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És úgy boldog életed lesz, ha elszeparálod magadat az emberiségtől?
2018. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem max. ignorálom azt, aki nem tetszik (de nem gúnyolódom). De ezzel azért nincs gond, vagy tévedek? Engem is ignorál a nők túlnyomó része. :)
2018. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Utoljára általános iskolában láttam olyat, hogy egy lányt azért bántottak a fiúk, mert csúnya. Fordítva már más a helyzet, az még felnőtt korban is jellemző.
2018. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 peca1000 ***** válasza:

Ha valaki, beszól, szórakozik veled,mert csúnya vagy, akkor őt jól megalázva küld el a halál fa...ra!


Mond meg neki, hogy úgy hallottad, hogy ő még szűz, és az 5 centis farka miatt nem kell a lányoknak.


Vagy ha alacsonyabb, v. más külső hiányossága va durván és hangosan szembesítsd vele.

2018. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én előnytelenebb külsejű nőként tapasztaltam inzultust férfiak részéről (a közvetetett fajtától kezdve - amikor fellök a pasas a metróban 2 hátizsákkal, hogy segíthessen Pláza Patríciának vinni az egy db zarás zacskóját - a közvetlenig, amikor random emberek, akikre rá sem pillantottam előtte, mondják, hogy fú, de ronda vagy, bálna meg ilyesmi). Persze, rossz érzés, de az ember megtanulja, hogy sajnos a buta, beképzelt, gonosz embereknek is joguk van a véleménynyilvánításhoz, és sajnos élnek is vele (az ilyen típust valszeg máshol nem hallgatják meg, mert egy lyukas fabatkát nem ér a véleménye, csak a hasonszerű haverjai... ő meg hallatni akarja a hangját). És egyszerűen tudni kell a helyiértékén kezelni: hülyéknek a véleményére nem adunk. Nem reagálni rá, hanem felemelt fejjel továbbmenni.
2018. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem férkinént szoktak gúnyolni, kinevetni, mert vagyok helyes pasi. Nem csak a nőket gúnyolják ám.
2018. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!