Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük hogy spórolni fogunk barátnőmmel. Júniusban már 4x vett ruhát a kinaiban, olyan 5-8ezerert / alkalom. Rosszul esik...
2018. júl. 9. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést.
2018. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha tied a pénz ne adj neki.Ha övé a pénz had szórja de ha elfogy ne adj neki.Esetleg ha valamit venni akar közösen akkor ő kevesebb részedést fog élvezni mert te több pénz raktál bele.
2018. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit vett ennyiért a kínaiban? Tegnap vettem egy nadrágot egy kínaiban 3200Ft-ért, ami ráadásul jó minőség. Én nehezen kapok magamra, szóval most örültem, hogy volt. Amúgy nem volt betervezve, hogy most ruhát akarok vásárolni, csak pár ismerősömmel arra jártunk, benéztünk, egyébként már régóta vadászok ilyenre, de vagy bő, vagy szűk. De azért sokkal drágábban nem vettem volna meg, akármilyen jó. :-) Alapvetően spórolós vagyok, de van, amit nem tudok olcsón megúszni.

Nem tudom, a barátnőd kinek a pénzét költi, meg mennyire volt most szüksége ezekre, de azt gondolom, hogy ha nagyon nem tudtok megegyezni, akkor el kell gondolkodnotok azon, hogy nem jobb-e külön.

2018. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!