Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, járnátok olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, járnátok olyan pasival, aki cabin crew-ként dolgozna, és keveset látnátok? Vagy azért a sok pénz és ingyen utazások kárpótolnának titeket?

Figyelt kérdés
Féltékenykednétek, hogy rengeteg gyönyörű lány veszi körbe, akivel bejárja a világot, és egy hotelben szál meg velük?

2018. júl. 11. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem lenne kizáró ok.
2018. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt mióta lehet kapcsolatnak nevezni, hogy valaki 2 hetente hazautazik pár napra?
2018. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy eleve hülye kerdes, mert ha olyan legitarsasagnal dolgozik, akik akkora tavokat es ugy repülnek, hogy hotelben altatjak a crew-t is, azoknal a crew eleve egy adott bazison fog elni, jo messzire, s evente 1-2 jonne haza, tehat a kapcsolat lehetetlen. Akik meg nem ilyen rendszerben dolgoznak, hanem pl. fapadosnal, azok meg a het legtobb napjan ugyanugy otthon elnek es alszanak mint a tobbi ember, tehat semmit nem befolyasolna a munkaja, ugyanugy lennenek minden heten szabadnapok, amiket együtt lehet tolteni. Crewkent meg nem fog amugy igy dolni a penz, hogy egy golddiggert is karpotoljon :D.
2018. júl. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
A cabin crew oceanjaro es folyami hajon dolgozik, felevente jon haza vagy 8-12 havonta.
2018. júl. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A cabin crew légi kísérő személyzet. Hajón cabin stewardess van. A személyzet többi tagjának összefoglaló neve simán "crew". Hajóztam.
2018. júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14-15 évesen vevő voltam arra, hogy a neten tartsam valakivel a kapcsolatot, és nyáron esetleg találkozzunk félúton...Ma már nem férne bele. Ez hol kapcsolat? Aki meg a pénz miatt benne van egy ilyenben, az aranyásó. Félévente találkozni NEM kapcsolat.


22/N

2018. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdés, mennyire ritka az a ritka. Heti találkozás még oké, ennél ritkábban csak meghatározott és rövidebb időszakra, és nem a kapcsolat elején rögtön.


A többi leírt nem érdekel. Nem vagyok féltékeny típus, és eddig gyorsan rájöttem, kiben érdemes megbízni, kiben nem. Aki meg megbízható, azt nem fogják elcsábítani.

Sok pénz, ingyen utazás sohasem érdekelt olyan szinten, hogy csak ezért belemenjek egy alapvetően engem nem kielégítő kapcsolata (párom kevesebbet keres nálam, és nem cserélném le, mert érzelmileg többet ad nekem, mint bárki eddig).

2018. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!