Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem exe, és az exének az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem exe, és az exének az új pasija is folyton az instagramomat bámulják (a storyknál megmutatja az IG, hogy kik nézték meg az adott képet/videót, úgyhogy ezt fixre tudom). Ti hogyan hoznátok a tudomásukra, hogy tudtok arról, hogy ezt csinálják?

Figyelt kérdés

A nőnek 2 képe van fent, a fickónak egy, és csak ritkán lépnek be (40+-osak), nem lehetnek valami nagy instaguruk, így szerintem nem tudják, hogy én látom, ha az oldalamat nézegetik.

Valahogyan viszont szeretném a tudomásukra hozni, hogy tudom, hogy folyton leskelődnek.

Ti mit tennétek?

Lementenétek a bizonyítékokat, és kiposztolnátok? Vagy mit csinálnátok?


2018. júl. 13. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Tedd privátba a dolgaidat, és akkor csak az nézi meg, akinek te megakarod mutatni a képeidet.
2018. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretném privátba tenni a fiókon, a kérdésem sem erre irányult.

Én a tudomásukra szeretném hozni, hogy gáz, amit csinálnak. Először csak az ex kukkolt, most meg már a kanja is. Lehet, hogy szemétség, de valamilyen módot szeretnék erre találni.

2018. júl. 13. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Pedig ha nyilvánosan teregeted a dolgaid, az nézi, aki akarja. Btw, te sem lehetsz sokkal fiatalabb náluk, tényleg ez a legnagyobb gondod? Én beszarok.
2018. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Minek? Aki mutogatja magát, ne csodálkozzon, ha bámulják. Azt meg végképp ne kifogásolja, hogy ki bámulja :D
2018. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Ahol nincs probléma oda csinálunk, ugye?
2018. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Az is ugyanolyan gáz, hogy te ezzel foglalkozol.
2018. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre egy használható ötletet sem kaptam. Köszi!
2018. júl. 13. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Na en megmondom a tutit😹😹😹😹Insta storyba tedd be ,hogy bizony latom kik neznek meg:))) mivel kimutatja szerintem ez eleg lesz
2018. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem az is eleg gáz, hogy ''bizonyítékokat''akarsz kiposztolgatni. A sztori beállításainál egyébként meg lehet adni, hogy kik ne lássák a történeteidet, te kis ''insragram guru''.

Kissé gyerekes ebben az egészben mindenki, de mindegy is. :D

Írj nekik egy üzenetet, hogy ''ők is posztoljanak már dolgokat, mert te is szívesen nézegetnéd a nyomorult életüket''... vagy a nyomorult szót ki is hagyhatod akár.

2018. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már féltetted ezt a kérdést egyszer.... Mi a fenét foglallozol velük??
2018. júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!