Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit mondjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit mondjak neki ezek után?

Figyelt kérdés
Egy fiúrúl lenne szó aki tulajdonképpen az első nagy szerelmem volt.15-éves koromban ő szakitott velem annak idelyén mivel állìtólag az volt a baja hogy túlsàgossan sok voltam neki hogy olyannyira nagyon sokat kerestem üzenetben Utànna pár évig nem is beszéltünk viszont volt hogy fel keresett neten egy közösségi oldalon be jelölt és irtunk utána megint nem irtunk.És ìgy pàr évig ment ez a huzavona közöttünk.Utánna egy jó pár év múlva újból egymásra talàltunk és ő azt akarta hogy próbáljuk meg újból a kapcsolatunkat viszont akkor én meg ismerkedtem már egy másik fiúval és végül melette döntöttem amit ennek az ex pasinak is el mondtam hogy én meg ismerkedtem egy màsik fiúval akivel szeretnék komolyabban is meg ismerkesni.Szért döntött az új pasi melett mert az ex pasinak már nem tudtam hinni mivel évekig vártam rà és nem tudta el dönteni mit akar viszont egy részt bànom mert vonzódtam hozzá nagyon csak az volt a baj hogy nem tudtam már hinni ennek az ex fiúnak amikor azt mondta hogy most meg szeretné próbálni velem és ezért döntöttem az új fiú melett amit mostmár bánok mivel az új fiúval meg romlott a kapcsolatom viszont született egy fiúnk.Az ex fiút ezek utàn is szìvesen meg keresném mivel én még mindig szép emlékekkel gondolok vissza rà mivel első szerelem volt meg valami vonzódás van iránta.Viszont nem tudom hogy keressem meg ezek után hogy én akkor eléggé csúnyàn le ráztam amikor új pasim lett azt mondtam hagyjon békén amikor ő hivogatott engem.Mert nem tudtam màt komolyan venni.De lehet kicsit dúrva voltam.Viszont nem tudom hogy fogalmazzam meg neki ezt az egészet vagy hogy mit ìrjak neki.Mert zűrös az egész mivel nekem pàrom van szóta gyerekem.De a férjemmel már nem jó a kapcsolatom.
2018. júl. 15. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Gratulalok, tehat a ferjeddel nem jo kapcsolatod mellett szeretned felvenni a kapcsolatot az ezer eve nemlatott exeddel, biztos repesne az oromtol, hogy egy ferjes lekolykozott asszony futna utana. :D es megis mit akarsz tole, a szeretoje lenni?


Istenem ilyen emberek miert szulnek gyereket, csak azt sajnalom...

2018. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!