Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek bejönnek a versíró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek bejönnek a versíró férfiak?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta írok amatőr szinten szerelmes, horror és erotikus, meg mindenféle verseket, ez bejön a mai nőknek? 30/F
2018. júl. 16. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
A nőknek minden férfi bejön, aki jól néz ki. Különben meg kb. lehetsz akármilyen...
2018. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a szerelmes bejön. A horrort, meg az erotikust kicsit betegnek tartom.
2018. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez verstől függ. Volt olyan kortárs amatőr vers ami nagyon megfogott, évekig a fejemben volt a sorai.
2018. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint az egyedi, kreatív bemutatkozó levél, amit nagyon értékelnek a nők a társkereső oldalakon, HA jól nézel ki. De ha egyszer jól nézel ki, akkor igazából tök mindegy, mit is írsz.
2018. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem igen
2018. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. És én is írtam. De ez privát, nem mutiból meg nyáladzásból.
2018. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rossz emlékek miatt talán megijednék - 2 exem is elsőre romantikus versírós pasi volt, aztán kimutatták a foguk fehérjét.

Aztán persze ha szimpatikusnak, vonzónak tűnne egyébként, akkor nyilván nem koptatnám le emiatt, tudom, hogy attól, hogy az exeim gyökerek, más még nem feltétlenül az.

2018. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Volt nekem egy kecském, úgy hívtam, hogy Bocika,

hogy mi mit csináltunk egymással azt nem tudhatod bocsika!

Egy nap jött apa ; Bocika tudta itt a vég,

mikor meglátta a kés élét!


Nos ez egyben szerelmes, tragikus és horror is Lányok le a bugyikkal :D Most verset bárki tud írni pillanatok alatt , attól nem leszel jobb a csajok szemében. Mint írták, ha jól nézel ki, akkor felfigyelnek rád és ez a skill még dobhat rajtad pár egységet, de magában, ha csak ez a skilled, senkit nem fogsz érdekelni, ha nem nézel ki jól érted. A nők nem a külsőségekre mennek, de ha a külsőddel nem kelted fel a figyelmüket, akkor nem vesznek észre, hiába vagy te minden másban számára tökéletes ő ezt soha nem fogja megtudni.

2018. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A horror és az erotika nagyon nem az én műfajom.


Anúgy a művészlélek férfiak vonzanak, de csak akkor, ha azért kellőképpen gyakorlatiasak is az élethez. Meg versírás akkor jön be, ha tehetségesek is hozzá. Olvastam pár olyan amatőr költő írásait, akiken fogtma a fejem, hogy nem látja át, milyen sz.r verseket ír (rímelni próbál, de nem tud, és láthatóan nem tudatosan döcögnek a rímei, ilyesmikre gondolok)? Na, az nagyon kiábrándító.

2018. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha jó verseket írsz, akkor ez még előny is. én is írok elég sokat.
2018. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!