Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért mert egy rendezvényen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert egy rendezvényen odajött hozzám egy fiú és szóbaálltam vele, miért vagyok ribi?

Figyelt kérdés

Barátaimmal voltam falunapon, de otthagytak egyedül egy fél órára, erre odajött hozzám.


Mikor leült nem is vettem észre, beszélgettem vele kicsit.


Mikor visszajöttek a barátaim, akkor meg mindenféle ribinel elhordtak, hogy mit keres ez itt, meg biztos dugni akarunk (utólag kiderült, h megvolt neki a barátnőm, meg tőlem is azt akarta).

Mert barátnője is van.


Most egy falunapról zavatjam el, meg tök normális témákról beszélgettünk.


Meg tudtommal abban semmi rossz sincs, ha valakivel beszélsz.


2018. júl. 16. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért barátkozol szellemi fogyatéksokkal?
2018. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég retardált barátaid vannak.
2018. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis barátaid vannak... Azt hitték hogy az alatt a fél óra alatt rádöntött a sörpadra és jól aládvert?! Én kukáznám az ilyen embereket az életemből.
2018. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja és elkiabálták a faluban, hogy mekkora ordas nagy k. rva vagyok, illetve megdugatni akartam magam stb. Meg biztos én hívtam oda magamhoz.


De tényleg mégcsak hozzám se ért. Meg örültem neki, hogy nem egyedül unatkozok ott, hanem valakivel beszélek.

2018. júl. 16. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Az ember válogassa meg a barátait. Ezek az emberek NEM a barátaid.
2018. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!