Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önző vagyok szerintetek? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok szerintetek? Vagy ez egy normális igény?

Figyelt kérdés

A barátommal szoktam találkozni nagyjából minden héten. Legtöbbször egy napra, vagy volt hogy 2 napra, mikor nála aludtam. Emellett minden nap írunk egymásnak. Ami engem kicsit zavar, az az, hogy úgy érzem szeretnék több nyugalmat de vele. Az a rossz, hogy mindig van valami más is mikor találkozok vele de én úgy érzem szeretnék úgy időt tölteni vele hogy a mi programunk az elsődleges. Mikor vizsgám után találkoztam vele, akkor ahhoz kellett alkalmazkodni. Volt, hogy ő eljött hozzám, egész sok időt töltött velem, akkor az jó volt de a végén mindig nézni kell hogy tudjon busszal hazamenni. Nyáron felújítás volt náluk, ő is dolgozott otthon, akkor azért ért rá kevésbé. Ha a szülei nála vannak, akkor nyilván velük van elfoglalva, az érthető. Szóval szán rám időt, volt, hogy belefért az is hogy velem találkozzon szülei ellenére, meg munka mellett is szánt rám időt. Múltkor meg 2 napot és akkor tényleg velem volt végig. A 2 nap nekem elég is, most nem is akarnék többet. Viszont szeretnék úgy találkozni vele, mikor semmihez és senkihez nem kell alkalmazkodni! Mikor nem kell nézni mikor megy a busz, mikor nincs otthoni munka, mikor még a szüleihez sem kell alkalmazkodni. Meg a nagymamája is sokszor segítségre szorul, és ő sokat szokott neki segíteni, bevásárol neki, ilyesmi meg esetleg segít takarítani, szóval ott van neki ha szüksége van rá. Nyilván emiatt azt is kell néznie hogy rá is tudjon azért figyelni. Ez amúgy szerintem becsülendő és jól teszi, nem azt mondom hogy nem! És akkor a többi dolog amit írtam. Én örülök, hogy így is szán rám időt de nekem az hiányzik hogy érezzem hogy egymásnak vagyunk, mikor úgy szervezünk programot, hogy nem kell igazodni, meg amikor kikapcsolunk más tényezőket.


Elhiszem, hogy neki is van más programja, nem mondom hogy hanyagolja a szüleit meg nagyszüleit meg munkáját. És nem is azt mondom hogy rám nem szán időt, mert szán rám időt! Nem is csak 1-2 órát, hanem egész délutánt. Én arra gondolok, hogy ezt az alkalmazkodást unom már. Természetesen ezt állandóan nem lehet, de egyszer vagy kétszer...


Értitek mire gondolok? A találkozás módján szeretnék változtatni kicsit. Önző vagyok? Vagy nem?


2018. júl. 17. 11:29
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett de kicsit össze vagyok zavarodva. Nem tudom jól gondolom-e vagy sem. Lehet nincs is igazam.

És tényleg nem az van, hogy hanyagol, mert azt nem. Csak ezt a nyugalmat hiányolom kicsit.

2018. júl. 17. 11:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Az érthető, hogy szeretnél többet vele lenni, de te tudod, hogy ez mennyire realisztikus a jelen helyzetben. Beszéltél már vele erről? Lehet, hogy ez most egy ilyen időszak, aztán majd lesz több ideje. Annyit tehetsz még, hogy segítesz neki amiben tudsz, akkor több ideje marad, vagy te próbálsz meg programokat szervezni (már ha eddig még nem így volt).
2018. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen reális igényeid vannak. A megvalósítása, ami nehéz.Nyilván erről folyamatosan beszélni kell, és próbáljatok meg kompromisszumokat kötni úgy, hogy mindenki győztesnek érezze magát, ha lehet, alakítgassátok az életviteleteket.
2018. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!