Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinalja ezt ha tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinalja ezt ha tudja mennyire idegesit?

Figyelt kérdés

A pasim mas lanyokkal is beszelget messengeren igaz o azt mondja csak a munkatarsai de meg kepet is kuldott az egyiknek... rohadtul idegesit, ne bezsgessen mar mas nokkel.....

Szerintetek megcsalhat az ilyen? 20L 22F



2018. júl. 17. 13:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasert gyorsan irtam telorol... és ráadásul meg sem mutatja a beszelgeteseket nekem... fu nagyon zavar elaem tudjatok kepzelni
2018. júl. 17. 13:21
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Ha eddig nem tette meg, majd megteszi!

Én agyvérzést kapnék egy ilyen hisztis, féltékeny libától!

2018. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Az ilyeneknek, mint te, nem való semmiféle kapcsolat, de nyugi, hamar rájön ő is aztán repülni fogsz. Mi az, hogy nem beszélgethet a munkatársaival, csak azért, mert épp nők? Mégis kinek képzeled magad, hogy azt hiszed jogod van megszabni, kihez szólhat és kihez nem vagy kutakodni a beszélgetéseiben? Nyilván ha flörtölget, udvarolgat vagy ilyesmi és kiderül, akkor szépen kiteszed a szűrét. Egyszer szépen megkérheted, hogy mutassa meg az üzeneteit, de egyébként az égvilágon semmi közöd hozzá.
2018. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Biztosan az vagyok xd
2018. júl. 17. 13:24
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Remélem megcsal. Az ilyen kis féltékenykedő hisztis pics*k mind megérdemlik.
2018. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem kutakodok megkertem h megnezhetem e mert viccelodott ezzel es nem mutatta mev. Ezzel fel is idegesitett.. nem hinnem h csak ezert lennek hisztis es nem valo nekem parkapcsolat.
2018. júl. 17. 13:25
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Létezik egy egészséges féltékenység egy kapcsolatban, és létezik egy egészségtelen féltékenység, ami azt jelenti, hogy minden rendben van a kapcsolatban, de minden áron keresed az úgymond ellenséget".Esélyes , hogy te a második csoportba tartozol.
2018. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Nincs olyan, hogy egészséges féltékenység, amíg az illető nem ad konkrét okot a bizalmatlanságra (onnantól kezdve mondjuk maga a kapcsolat is teljesen felesleges). Az, hogy jóban van ellenkező neműekkel és beszélget velük, önmagában még véletlenül sem indok, mint ahogy az sem, hogy nem mutatja meg a magánbeszélgetáseit, amikhez semmi közöd. Aki képtelen a bizalomra, az maradjon szépen egyedül, semmi szükség arra, hogy valaki mást is tönkretegyen ezzel.
2018. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Azért csinálja, mert nem vagy elég neki. Én otthagynám a helyedben.
2018. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Akkor beszélges te is más férfiakal. Egy férfinak mindig lesznek nő munkatársai,ezt el kell fogadni.
2018. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!