Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit választanátok? Ami boldogg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok? Ami boldoggá tesz vagy amiben több a lehetőség?

Figyelt kérdés

Konkrétabban fogalmazva nem tudom mit kellene "választanom".

Fősulira szeretnék menni és nem minden vágyam Budapesten tanulni,de lenne rá lehetőségem,szeretem a várost és biztos sok élményt szereznék.

Viszont elég komoly kapcsolatom van és persze "a szerelem mindent legyőz",de én nem hiszek a távkapcsolatokban. Mivel komolyan tervezem vele nem szeretném kockára tenni ezt a nagyon jó kapcsolatot. Ráadásul tudom,hogy Nélküle bárhol is lennék teljesen akkor sem lennék boldog. Ezért lehet csak egy közelebbi fősulira mennék,ahol valószínű kevesebb új dolgot tapasztalnék,de nagyobb biztonságban érezném magam.

Ti melyiket választanátok a helyemben?



2018. júl. 17. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Egyiket sem. A párod nem tud Budapestre költözni veled?

Ha nem, akkor próbáljátok ki szerintem a távkapcsolatot. Hidd el nem érdemes egy kapcsolat miatt egy jó lehetőséget kihagyni mert úgy is megbánod ha megromlott a kapcsolat és az sajnos a mai világban bármikor megtörténhet. Tapasztalatból mondom.



22/F

2018. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Én szerintem a közelebbi fősulira mennék. Mert úgy nem kell ingázni (vagy legalábbis nem olyan sokat), vagy kollégiumot/lakbért fizetni sem kell, hanem járhatsz simán otthonról.
2018. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Itt biztos munkahelye van és annyira nincs oda Budapestért,hogy ott is éljen.

Azt felvetette,hogy továbbképezné magát és akkor elmehetnénk. De nem hiszem,hogy bármi lenne belőle,vannak ilyen hirtelen felindulásai.

2018. júl. 17. 23:02
 4/16 anonim ***** válasza:
*ja és plusz még tényleg ottvan a barántnőd is közel
2018. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2#,na igen a másik a pénz. Az is fontos szempont,Pest drágább.
2018. júl. 17. 23:03
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha van olyan szak, amit szeretnél, akkor maradnék. Ha nincs, akkor ne hagyd ki a lehetőséget, hogy azt tanuld, amit szeretnél. Ha az én párom elmenne, itt hagyna, közben ugyan az a lehetősége lenne itt munkában/suliban, én nem látnám jövőjét a kapcsolatnak. De ha nincs itt ugyanaz a lehetőség, megérteném.

Tedd fel ebben a helyzetben a kérdést. Mi a fontosabb? A párkapcsolatod, vagy az, hogy szórakozz? Mert én nem tudnék ugyanúgy felhőtlenül szórakozni, ha rámegy a kapcsolatom. Persze ez abban az esetben, ha itthon is tudnék olyat tanulni, ami érdekel.

2018. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szereted ne hagyd ott. Azt mindenképp megbánod. A fősuli kétesélyes, valaki épp azt bánja meg h elkezdte...


Viszont ha ő igazán szeret téged, akkor pár év alatt kompromisszmura kell jutnotok és fel kell költöznie Pestre. Ez így működik egyszerűen. Pár évig kibírja. Úgysem érdemes a mai világban sokáig egy munkahelyen maradni.

2018. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem boldoggá tenni magamon kívül más nem képes.

A lehetőségeket. Nyilván. Lehetőség = tapasztalat. A tapasztalat mindennél többet ér.

2018. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha a közelebbi főiskola az SZTE-t vagy a PTE-t takarj, akkor felesleges is feljönni, de ha mondjuk nyíregyen élsz, akkor magaddal cseszel ki.
2018. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő Pesten tanult, én Szegeden, és 7 évig voltunk együtt. Nem hittem, hogy működni fog, de szerencsére nem lett igazam... És akkor még nem volt mobil, leveleztünk, meg a koleszban tudtam hívni vezetékesen, szerintem egy héten a kétszer beszéltünk telefonon :)
2018. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!