Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdtem kavarni egy pasival....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem kavarni egy pasival. Ráírjak?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen ismertem meg, pár hetet dolgoztunk együtt. Egyszer már találkoztam vele ez előtt is, akkor is egy helyen dolgoztunk, már akkor is összekeveredtünk, a köztes időben, amíg nem találkoztunk, mert haza jöttem (1 hónapra) addig irogattunk, de most nem ír napok óta, eddig kètszer hívott fel mióta itthon vagyok(5 napja). Ráírjak?

19/L ès 27/F

Nem kèrek kioktatást a korkülönbsègről!


2018. júl. 19. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Probáld meg . Te pasid. Xd.
2018. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
nagy kavarás lehet ha még az is kérdés, hogy ráírj-e. De ne hagyd abba, olyan érdekes történet.
2018. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az én történetem meg az, hogy egy rendezvényen odajött hozzám egy srác. Elkezdett írogatni, kétszer félnapot beszéltünk. Majd rájöttem mekkora görény és hogy a barátnőjét eteti, meg jó lettem volna, ha ő nincs kéznél valakit megdugni.


Nem írtam neki vissza, de előtte megbesuéltük, hogy köztünk marad én sem akartam k. rvábak tűnni mások előtt.


Erre folyamat itt autózgatott a házunk előtt, még észre nem vettem. Éppen kócosan voltam, smink nélkül, remélem kiábrándult belőlem... 😂


Aztán szépen elküldözgette bosszúból minden barátjának a beszélgetésünket, tegnap a szomszédban itt röhögött a munkatársa a szavaimon....


Ja, szeribtem ne írj rá, úgyis keres, ha ajar valamit...


De ha rendes pasi, nyugodtan!!!!

2018. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem a dugásra megy, mert már próbálkozott volna egyszer, csak mondtam neki, hogy ne siessük el a dolgokat, amire ő azt mondta, hogy rendben, megérti, ne haragudjak, és utána is ugyanúgy foglalkozott velem, megkérdezte tud-e valamiben segíteni, stb.

De lehet igazad van, ha úgy van úgyis keres, eddig is ő keresett általában.

2018. júl. 19. 21:56
 5/5 anonim válasza:

Nem akartalak elkeseríteni, de olyan is volt hogy napokig beszéltem valakivel, majd számot cseréltünk stb.


Egyszer csak nem ír. Vártam aszem 1,5 napot és ráköszöntem, mi újság vele.

Azóta se jött válasz.


Lehet csak elfoglalt, sokat dolgozik, beteg


Nem vesztesz végülis semmit.

2018. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!