Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmet hogy tudnám rávenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet hogy tudnám rávenni hogy gyerünk el valahova ketten fürdeni? És szerintetek miért nem akar? 22F

Figyelt kérdés

Mindig azt mondja hogy nem. Nem akar nem tudom miért. Fél éve vagyunk együtt.

Ő 19 éves


2018. júl. 20. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán nem tud úszni, nem tartja magát elég szépnek bikiniben, nem szereti a tömeges programokat, stb. És még 1000 más oka lehet.
2018. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Higéniai okok pl., bármilyen nyilvános hely szörnyű ilyen szempontból.
2018. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

- nem akar bikiniben lenni mások előtt, pl. a húgommal ugyan ez van, nagyon csinos, felszedett 1-2 kilót, szerintem nem látszik rajta, de annyira elvette az önbizalmát, hogy amíg nem adja le nem hajlandó strandolni...

- vagy az egyik barátnőm azért utál vízbe menni, mert nagyon heges a háta és az arca, tiniként nagyon pattanásos volt... fürdőruhában látszik a háta, az arcáról pedig a víz lemossa az alapozót

szerintem neki sem vészesek a hegei, de pont elég, hogy ne legyen önbizalma fürdeni..

2018. júl. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha nem Akar minek erőltetnéd rá?
2018. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyan ezekkel az eletkorokkal vagyok én is ugyan ebben a helyzetben. Az én barátnőm azért nem akar, mert nem higiénikus, szégyelli a testet, és nem szeret tömegben lenni...csak nálam az a baj h kB sehova sem szeret menni így egész nyáron csak ülünk a négy fal között és sétálgatunk....
2018. júl. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!