Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a muszlim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a muszlim barátotok ezzel állna elő?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és megismertem egy velem egyidős srácot a neten, 5 hónapja írogatunk, egy hét múlva fogunk először találkozni. teljesen olyan volt eddig mint egy európai srác, bevállalós, vagány, ilyesmi...

beszélgettünk mocskosabb dolgokról is hogy úgy mondjam, hogy mit fogunk csinálni, és teljesen úgy voltam vele hogy a habitusán kívül, sosem éreztem hogy muszlim.

hát mit ad isten, tegnap bemondta, 1 héttel az érkezésem előtt, hogy ő nagyon komolyan gondolja velem, és nem szexelhetünk, nem aludhatunk együtt, nincs csók, majd megölel maximum, de ésszel....

hát lepörgött előttem az életem, ezt most hogy? nem az hogy annyira szexcentrikus vagyok, de az hogy se csók, se semmi, 27 vagyok, nem 12,ezt hogy lehet kibírni ha valaki szeret valakit?


2018. júl. 22. 08:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Bocs,jobban jársz.

Más a viszonya a nőkhöz!

Örülj neki.

Ugye nem akarsz az "asszonya " lenni?!?


(Én hajléktalanszállót jártam meg BPn,a 8kerbe is,véletlenül akkori párommal összeismerkedtünk pár ottani boltossal.Van akivel még neten tartom a kapcsolatott,de személyesen csak férfi kisérővel mennék!)

2018. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Semmit, mert sosem lenne muszlim pasim
2018. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Magyar nem kellett, megkaptad, amit akartál. Szép leszel zsákba varrva, hajrá.
2018. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Hat teged sem az eszedert szeretnek...

Komolyan kepes lennel egy vadidegennel dugni 5 honap internetes beszelgetes utan ugy, hogy soha nem is lattad, nem erezted az illatat, nem neztel a szemebe ss?!

Komolyan azt hiszed, hogy egy hithu muszlim pont olyan, mint egy europai ember, bevallalos, vagany, stb?

Te valami befottesuvegben lettel kitenyesztve egy fold alatti laboratoriumban?!

Az ilyen naiv libak testreszeit szoktak megtalalni a banyatavakban...

Csori szuleid, te se leszel hosszu eletu.

2018. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Az en lanyom csak 18 eves, de nem ilyen idiota...
2018. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
valahogy gondoltam, hogy a válaszok a kapcsolat vallási kritizálása fele fognak elmenni, igazából a kialakult szituációról szeretnék véleményt kérni nem a muszlimokról valláskritikát.
2018. júl. 22. 09:21
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

#4

Ja, elég buta tyúk. Fogalma nincs az iszlámról. Egy muszlim férfi soha nem fog megváltozni egy "gyaur európai szajha" kedvéért.

2018. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Estádio de Felchút ***** válasza:
89%
Ne kezdj egy valláskárosulttal, ha jót akarsz magadnak. Teljesen mindegy, melyik mesekönyvben "hisz".
2018. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Draga, nem a muszlimokrol fogalmaztunk meg vallaskritikat, hanem rolad feltetelezzuk azt, hogy nem vagy ep elmeju...

A muszlimok vallasa olyan, amilyen.

De az, hogy te egy szemelytelen netes beszelgetes utan szetdobnad a labaid egy vadidegennek, tok mindegy milyen vallasu, az idiotizmus.

Es az, hogy valamit "hiszel" egy vallasrol, aminek pont az ellentete a lenyeg, az szinten az.

Komolyan nem fogtad meg ezt sem fel?

2018. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

#6

Vallásából adódik, hogy egy rongy vagy a szemében. Ezen nincs mit ragozni. Ha te ezt nem érted, az már a te bajod. Megkapod amit akarsz, de ne gondold, hogy ő nem kapja meg, amit ő akar.

2018. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!