Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki csak olyan nővel jönne össze aki tud finom sárgaborsó levest készíteni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 09:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy rabszolgát keresel, aki kielégíti a szükségleteid?
2018. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen korrekt elvárásnak tartom. F
2018. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy az illető homokos vagy aszex , finom sárgaborsó leves ugyanis nem létetik, utálom.
2018. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy tanuljon meg ő sárgaborsólevest készíteni, és ne várja el egy random ismeretlen nőtől, hogy a férfi szája íze szerint főzzön.
2018. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Legyél kitartó. Én megtaláltam azt a nőt, aki isteni sárgaborsó főzeléket főz nekem, úgy hogy ő szívből utálja a sárgaborsót és a főzést is.
2018. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Vicces világban élünk. :-)

Ha egy férfi csak olyan nővel jönne össze, aki elviseli minden nap az anális szexet, az természetes, normális, örüljön a nő, hogy fejlett a férfi szexuális kultúrája?


De ha a férfi borsólevest mer kérni, akkor rabszolgára vágyó hímsoviniszta állat?!

2018. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha csak ez az egyetlen egy elvárása lenne, akkor még nincs is gond. A legtöbb embernek ennél jóval több és nagyobb elvárásai vannak.
2018. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Azt gondolom róla, szereti a sárgaborsó levest.
2018. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt, legalább tudom, hogy nem vagyunk egymáshoz valók. :-)
2018. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

Amikor beköltöztünk a közös házba, első este olyan hentestokányt főztem, hogy még a kutya is csak a fejét rázta, amikor megérezte a szagát. Szörnyű volt, komolyan. Azóta megtanultam sütni, főzni.

Szóval, azt gondolom, hogy butaság lenne emiatt dobni egy lányt, aki tetszik. A sárgaborsóleves nem nagy tudomány, egy 10 éves is megfőzi, ha akarja.

2018. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!