Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy pasival, akivel nagyon jól éreztük magunkat. Kb mindenről el tudtunk beszélgetni, jól éreztük magunkat egymás társaságában. Ezután napokra hanyagolt, felém se nézett, ha én írtam neki válaszolt, de nem volt túl aktív így hagytam. Aztán megelégeltem azt, hogy napokig semmit sem tudok róla így töröltem az ismerőseim közül és lehetett érezni az üzenetén, hogy kicsit megsértődött. Most ha valaki hanyagol az miért akad ki ilyesmin? Nem értem. 22/L
2018. júl. 22. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Most ha valaki hanyagol az miért akad ki ilyesmin?


Mert lelépett az egyik tartaléka. Szard le, lépj tovább.

2018. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!