Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem a baratomnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem a baratomnak a szulinapjat felejthetetlenné? Igaz szeptember 26-an lesz de nem tudom még hogy mit adjak neki ajandekba. Azt szeretném ha felejthetetlen lenne amire mindig is emlekezni fog.

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán szereti ünnepelni a születésnapját? Ezt kiderítetted már? Mert ha olyan embernek csinálsz bulit, aki útálja a felhajtást, akkor kínos szituációba kerülsz.
2018. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

igen szereti unnepelni de en nem szeretnék bulit rendezni

2esben szeretnénk lenni

2018. júl. 24. 20:17
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Engedd análba. Felejthetetlen lenne mindkettőtöknek.
2018. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Azzal, hogy ide kiírtad a pontos dátumot, már felejthetetlenné tetted, főleg, ha ő is nézegeti az oldalt. :D
2018. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Vegyétek be harmadiknak az egyik legszexibb barátnődet.
2018. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Vegyétek be a páfrány imát harmadiknak. Az övé is letudódna...
2018. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem azt kellene először eldöntened, hogy valami élményt akarsz neki adni vagy valami fix, megfogható ajándékot. Persze ekkor is csak apró lépést teszel előre, de jó sok mindent kizársz. Ezt követően végigmenni, hogy milyen a személyisége, mit szeret, van-e valami régóta tervezett/óhajtott dolog, amit el szeretne érni/meg szeretne csinálni.


Ne értsd félre, de nekem az a véleményem, hogy ha elég jól ismered a barátod és van kreativitásod, akkor ez menetből menni fog. Ha mi adunk ötletet, akkor mások terveit, elképzeléseit valósítod meg és az sose lesz olyan, mintha mindent te gondolnál ki.

2018. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem 2 nappal előtte van a névnapom. Valaki meglephetne valamivel.
2018. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Szop.d le bőnyállal, és addig van időd edzeni a valagad, hogy se..be tudjon qrni!


Öcsém, a te pasid, te ismered!

2018. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Te ismered, mi mégis honnan tudjuk?

Különben meg feküdj össze a legjobb haverjával, garantáltan soha nem fogja elfelejteni...

2018. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!