Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy mostanábam meglátok egy párt akik jobban bánnak egymással szerintem mint én a párommal?

Figyelt kérdés

Olyan természetes ez, hogy valaki megsimogatja a másikat, buszon, vásárlás közben. Nekem ezek nem jönnek maguktól, a párom már célzott rá hogy én hűvös vagyok.

Már tudom mikre értette



2018. júl. 27. 16:57
 1/4 A kérdező kommentje:

Van bennem egy gátlás hogy utcán csak egymás mellett kell menni.

Nem jön természetesen.

Bár sokszor alapból sem. Kényszer hatására változzak meg?

2018. júl. 27. 16:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell folyamatosan simogatnod a párodat, de szerintem ha megfognád a kezét, és úgy sétálnátok már akkor jobban érezné magát. Na meg az emberek nem azt nézik az utcán hogy megsimogatod a kezét stb. Ha nyalnátok falnátok egymást akkor néznének.
2018. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igényled annyira ezeket a testi érintkezéseket, ettől még nem feltétlenül bánsz rosszabbul a pároddal, csak másképp. Én mondjuk spontán szeretem megérinteni, odabújni, puszit adni egy-egy pillanat erejéig, természetesen olyan dolgokat, amik nem sértik a közerkölcsöt. Ez csak akkor jó dolog, ha mindkét fél hasonló beállítottságú.
2018. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:( mint az exem. Nagyon szeretett és én is őt, de pont ez tette tönkre a kapcsolatunkat. Épp ilyen gátlásos volt. Hozzám se ért, nem igényelte. Én meg egy idő után borzasztó kényelmetlennek éreztem, hogy még azt se szerette ha én mások előtt hozzá érek. Én azt mondtom ne változz, de szerintem nem is tudnál. Keress olyan valakit aki hasonló mint te. Én nagyon igényeltem volna az érintkezést.
2018. júl. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!