Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a férfi kollégá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SeriousGirl kérdése:

Mi lehet a baj a férfi kollégámmal?

Figyelt kérdés
Huszonöt éves nő vagyok. Nemrég kerültem új munkahelyre, és be lettem osztva két sráchoz, akik pár évvel idősebbek csak nálam. Eleinte minden rendben volt, kb. egy hónapig. Egyikük az egyik kisebb főnök fia, ő tanít be. Kedves volt,előzékeny és azt hiszem - legalábbis éreztem rajta ilyesmit -, hogy tetszek is neki. Voltak erre jelek. Viszont mostanában nem szól hozzám egész nap, csak ha munkával kapcsolatban kell nekem segítenie,mikor kérdezek,vagy ha megunja,hogy nem szólok huzamosabb ideig. Ideges,rosszabb a hangulata,de ami a legfeltűnőbb,hogy soha nem néz a szemembe,ám másokkal sokkal normálisabb, és velük tartja a szemkontaktust. Próbáltam tőle érdeklődni,hogy én tettem-e valamit, de azt felelte,hogy munkától független a baja,de zavartakán mosolygott,mintha szórakozott lett volna. Normális volt,de azóta se nagyon változott a helyzet. Amióta ezt szóvátettem, legalább köszön,mert volt,hogy pár napig levegőnek nézett délután a műszak lejárta után. Tény,hogy szimpatikus nekem is. De én ennyi idő után nem tudok új társaságban feloldódni, lehet,hogy ez a baj. Más kollégák tudnak felém nyitni. Ő is próbált,de szerintem hamar feladta. Mások azt tanácsolták, hogy adjak ennek időt. Ráadásul, felmerült,hogy nem adtam neki visszajelzést,amennyiben szimpátiáról van szó. Szerintetek?

2018. júl. 27. 19:41
 1/9 A kérdező kommentje:
*zavartan - bocsánat,telefonról írtam a kérdést,elgépeltem.
2018. júl. 27. 19:45
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert még nem tudott bevinni a kisirodába megszondáztatni :) Szerinted mi más lehetne a baja?
2018. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad ez ennyi volt
2018. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy őt is zavarja ez az egész, talán nem szívesen vágna bele egy munkahelyi kapcsolatba, főleg úgy, hogy ő az egyik főnök fia (ráadásul lehet, hogy rólad is keringenének mindenféle pletykák). Vagy talán a szülei szemében nem lennél elég jó parti, nem tudom. De az is lehet, hogy ha tényleg nem adtál neki visszajelzést, akkor könnyen gondolhatja azt, hogy nem érdeklődsz iránta. Szerintem ez tipikusan az a helyzet, ahol valamelyikőtöknek őszintén el kell kezdenie a beszélgetést. Próbálj vele négyszemközt beszélni, és őszintén mondd el neki az érzéseidet. Tudom, hogy ez nagyon nehéz feladat, de szerintem érdemes lehet tisztáznotok a helyzetet, mielőtt elmérgesedne a viszonyotok, a sok agyalás pedig nem vezet sehová.
2018. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Vagy talán várják otthon?

Bocsika, de én is ilyen vagyok. Amikor megérzem egy nő közeledését, azonnal váltok. Mi a büdös francért kell félre érteni egy kedves szót? Attól még nem akar megdgni minden férfi. Ellenben otthon várnak, és hogy az otthoni kapcsolatom ne menjen tönkre, teszek érte, és élből simán elutasítom az ilyen fajta közeledéseket, hasonló viselkedéssel.

2018. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van nője és észbe kapott, hogy nem kellene mással flörtölni. Vagy megtudott rólad valamit, ami nem tetszik neki.
2018. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Én például az esetek 90%-ában soha nem nézek senki szemébe. Idióta szokásnak tartom, legalábbis nekem nem természetes. Például kézfogásnál különösen ügyelek, belül rászólok magamra, hogy "nézz a szemébe mert így illik" de "csak úgy" nem tenném. 31/F
2018. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy, sok ilyenen átesel még a jövőben. Majd hozzászoksz, hogy nem minden nekünk tetsző férfinek tetszünk viszont.

Az elején érdeklődő volt,majd miután kiismert már nem foglakozik veled többet. Inkább keres egy másik csajt és így tovább. Nem voltál elég jó nő a számára, nem érte be veled.

2018. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából bizonyíték nincs rá tőle konkrétan,de ugye érdemes "nyomozni". Találtam valamit,ami miatt világossá vált,miért olyan,amilyen. Tulajdonképpen tipikus eset. Nem velem van konkrétan baja, hanem azzal, hogy hasonlítok a volt barátnőjére. Nem mondta el,de nem volt nehéz utána járni. De ettől függetlenül köszönöm szépen a válaszokat azoknak, akik értelmesen álltak hozzá a kérdésemhez.
2018. júl. 28. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!