Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akarna tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarna tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Van egy főnököm, akinek itthonról dolgozok be, így havonta 1-2x találkozunk fizetés miatt. Mostanában egyre furábban viselkedik, múltkor azt mondta, hogy milyen jól nézek ki, teljesen kivirultam (semmi nem változott), telefonban gyakran úgy köszön el, hogy puszi. Amikor előző hónapban találkozunk annyira mondta, hogy milyen jó volt az adott hónapja, hogy adott is két puszit. Én csak néztem. Persze ez lehet "baráti" is (más kérdés, hogy nem vagyunk baráti kapcsolatban, kizárólag munkáról beszélünk) Neki van barátnője, nekem is barátom, én huszonéves ő harmicas, 10 év van köztünk. Ti mit gondoltok erről?
2018. júl. 31. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudod? Meg akar dugni.
2018. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném nagy dolog lenne pár puszi, én legjobb bnőmmel smárolni is szoktam ha elmegyek valahova. A korkülönbség miatt viszont szerintem hajt rád.
2018. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát, nekem annyira nem egyértelmű, mert idáig is "csak" másfél év alatt jutott el. Voltam már a lakásukban, hármasban megbeszélésen és a barátnője is ott volt. Illetve zárójelben, de az a csaj sokkal jobban néz ki, mint én, nem értem, mit akarna tőlem.
2018. júl. 31. 13:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugyanannyi idős, mint a barátom. Nem tudom, nálunk nem szokás se a barátnővel smárolás, de a munkakapcsolatos puszizkodás. :D
2018. júl. 31. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden férfi minden nőtől akivel közeli munkakapcsolatban vagy kapcsolatban áll akar valamit. De ez nem ujdonság:D


A kérdés hogy mit (munkát v. mást:D


De: Mindig a nő feladata, hogy olyan távolságba legyen a másiktól, hogy az a másik, még gondolatba se jusson odáig, hogy lépjen. Vagy ha lépni akar, akkor inkább visszalépjen, és ne akarja elrontani a kiváló munkakapcsolatot:D

2018. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért, mert jó nő a nője attól még megunhatta.
2018. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a szenzorjaid bejeleztek, márpedig úgy tűnik, akkor biztos, hogy akar tőled valamit... Ezt a nők megérzik.
2018. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Osztom SzDG válaszát.
2018. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!