Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szo Ólnál hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szo Ólnál hozzá, ha kiderülne a nŐröl, akivel ismerkedsz, és kezditek kedvelni egymást, hogy egy szörnyüség rabja, azaz bulimiás?

Figyelt kérdés
Tartanád még vele a kapcsolatot,mit gondolnál róla? Mit gondol egy ember ,hogy képzel el egy bulimiást,vajon tudja,hogy mennyit szenved és küszködik,hogy ez egy életet megkeserítő nyavalya,amiböl nem tudom kitudok e egyáltalán mászni?

2018. aug. 2. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki akar es elfogadja a segitseget kimaszik belole.
2018. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
az mi? szeret bulizni?
2018. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Amíg tudja tartani a súlyát, egy pasit se fogja érdekelni, hogy csinálja. Nyugodtan hánytasd magad.
2018. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Megfogadtam magamnak, hogy többé nem kezdek lelki beteg csajjal.

Menj el pszichológushoz, kúráljátok ki a kettyódat utána lehet ismerkedni.

2018. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem maradnék vele, segítenék neki. Szeretek segíteni...
2018. aug. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek elmondjam neki vagy inkább ne vagy szakitsam meg vele a kapcsolatot? Amig nem jövök helyre ugy érzem képtelen vagyok emberi kapcsolatokra,de meddig tart ez???
2018. aug. 3. 07:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus nélkül nem fog menni. Ez komoly probléma. Mondd el neki, nem veszíthetsz vele, hiszen ha ezért szakít, nem is akart téged igazán. No és ne is tudná kezelni ezt a helyzetet. Ha viszont veled marad, nyersz egy szövetségest. De akkor is menj pszichológushoz, ne terheld rá azt a problémát amit neked kell megoldanod. Ha támogat téged, az nagyszerű, de a probléma a tiéd, oldd meg. Neked kell magadon dolgozni. Van kiút, ne add fel. (És ha lelép emiatt, ne keseredj el, nem mindenki tudja kezelni az ilyesmit.)
2018. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én elmondtam, hogy régen hánytattam magam, de ennyi.


Rég volt, 4-5 évvel ezelőtt, még az exem alatt (is).

Szakítottunk, és ezzel lényegében megoldódott a probléma, nálam az ex és az ő irreálisan hülye elvárásai hozták ki a problémát.


Mondd el, mondd el, ez mivel jár, és döntse el, akar-e kapcsolatot kezdeni veled így.

2018. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meddig tart?


Hát nővérem pl. 8 éve bulimiás, és hiába járt meg 3-4 pszichológust, táplálkozási szakit, feküdt kórházban és járt egyéb terápiákra, nem tud belőle kijönni.


Már mondjuk szarik is bele, elege van a pszichomókusokból, önerőből ideig-óráig okés, aztán a legkisebb stresszre ismét hány.


Ez van, fogai fájnak, törnek, nemsoká csináltat kivehető fogsort, de nem tud szabadulni.

KApcsolata nincs.

2018. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!