Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi azt mondja, hogy “nem vagy elég vonzó, hogy így viselkedj”, miután visszautasítottam, azt csak sértettsegből mondja?

Figyelt kérdés
Volt egy találkozóm vele 2 napja, a végén meg akart csókolni, de nem hagytam, nem igazán jött be. Aztán elhívott vacsorázni, de visszautasítottam, erre teljesen kiborult, hogy biztos nem kellek senkinek, csak szexre használnak, nem vagyok elég vonzó stb. Ez az első, hogy valakitől ilyet hallok. Tudni kell rólam, hogy 156-157 cm vagyok, vékony, formás, 46 kg. Az arcom tényleg nem világszépe, mert oldalról nézve görbe az orrom, de év végén meg is fogom műttetni. Szóval ilyen átlagosan szépnek gondolom magam, csinosan öltözök, ápolt vagyok és nála sokkal jobb pasikkal szoktam mutatkozni. Ez akkor csak sértettség volt?

2018. aug. 4. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Persze

Gyerekes es kisebbsegi komplexusa van

Nyugi, van ezerjobb

2018. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Persze, örülj neki, hogy erről is kiderült hamar, még mielőtt sérülnél, hogy lelkifrusztrált majmóci:D
2018. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Igen, sértettség volt.


Nekem is volt részem hasonlóban, bár én még randiig sem jutottam az illetővel, hanem ismerkedni próbált, és nem akart leszállni. Annyira a szintem alatt volt, hogy rá se néztem volna, ha nem mászik bele az arcomba.

Ő is pont ezzel a szöveggel jött, amikor 20-adjára mondtam, hogy nem akarok semmit tőle, és még párom is van. :D

Úgy meg kell alázni az ilyet, hogy örökre elmenjen a kedve az arcoskodástól. Ezt javaslom neked is.

2018. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szánalmas és primitív megnyilvánulásai voltak ezzel. 30 éves, nemis szoktam korabeliekkel randizni, de rajta látszik is a kor, örülhet, hogy találkozram vele(én 21 vagyok).
2018. aug. 4. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
minek randiztál vele, ha nem tetszik???
2018. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Jujj, ezt csak azert mondta, mert direkt bantani akart. Ez egy pocs, meg idejeben kiderult.

Az embetekrol rengeteget elarul, hogy hogyan kezelik a visszautasitast, konfliktust. O egy hisztis ovodas modjara viselkedett.

2018. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Ne haragudj de egyikőtök se jobb a másiknál. Neked se tetszett ő, csak jobb híján elmentél vele. Lehet ő is így volt veled, ki tudja. Mindenesetre mindkettőtök nyalogatja a kis sértett egoját. Ő parasztabb volt mert ki is mondta amit gondol, te meg magadban mondtad el őt ilyennek.
2018. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#5 Neten jól nézett ki a képein :D


Köszi a válaszokat..valami tényleg nem kerek nála. Olyanokat is kérdezett(merthogy most a nyáron Angliában vagyok), hogy hány másik angol pasival voltam eddig, le meri fogadni, hogy szar vagyok az ágyban stb. Komolyan szerintem pszichopata.

2018. aug. 4. 20:37
 9/12 A kérdező kommentje:
#7 Öm..ha ő nem talàlt engem vonzónak, akkor miért akart megcsókolni/elhívni második randira?
2018. aug. 4. 20:38
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Lelki sérült emberek szoktak így reagálni a visszautasításra.

Normális ember tudomásul veszi és nem sérteget utána, hogy így próbálja meg a sértett egóját menteni...

2018. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!