Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kezdjek el felhozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdjek el felhozni szexuális témákat annál a lánynál, akivel beszélgetek 1 hete Emaillon? 18F

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék! Eszem ágában sincs kihasználni őt! Csak el szeretném kerülni, hogy már megint az történjen, mint mingig: csak barátok maradunk, pedig szerelmes vagyok belé! Márpedig egyszer fel kell hozni ilyen témákat, hogy lássa, én nem csak barátkozni szeretnék... És mikor hívhatom el valahová?
2010. jún. 20. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
én a helyedben először elhívnám valahová. Akkor kiderül, hogy vonzódtok-e egymáshoz vagy nem. Aztán mehet minden a maga útján
2010. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy hét mailozás után túlzás a szerelem szó. Remélem régebb óta ismered.

Szerintem csak fokozatosan először csak a csókot hozd szóba aztán jöhetnek olyanok, hogy miket szeret vagy szeretne, és, hogy mire mennyire nyitott. Bár ilyenre talán jobb az msn, ott kicsit közvetlenebb az azonnali válasz miatt.

Találkozást csak azután hozd szóba miután kialakult egy alapszintű bizalmi viszony. Ehhez már elég közel lehetsz. Ha komolyan gondolja akkor nem hátrál a találkozó elől.

Minden jót!

2010. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

11:14


Nem, egy hete ismerem. Szted mikor hívjam el? Most, vagyvárjak még egy darabig, ismerkedjek vele?

2010. jún. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!