Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ha nincs ló jó a szamár is?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha nincs ló jó a szamár is? " szörnyen érzem magam amiért nem tudok dönteni. Vagyis tudok dönteni de nem tudom ez így mennyire lenne etikus.

Figyelt kérdés

Adott két srác...az egyikkel már egyszer jártam, ő szakított de azota megint kialakult köztünk valami... A hekyzet az h nagyon szeretem. Ha ő azt mondaná h kezdjük újra szó nélkül őt választanám. Viszont 90% hogy nem fogja ezt mondani... Jövőhéten mindenképpen beszélek vele erről és vagy így vagy úgy lezárom ezt az egészet.

És itt ez a másik srác... Évek óta barátok vagyunk, és most kiharcolta magát a friend zoneból... Akar tőlem valamit. Tud exemről... Bár tény h arról nem feltétlen h én vacilálok kettejül között. Azt tudja h döntenem kell de szerintem nem sejti h ő amolyan B opció lehet csak és nem is akarom megmondani neki mert feleslegesen sérteném meg vele. Ha őt választom elfelejtem az exem... Ha döntök döntök sosem csalnám meg vagy ilyesmi.


2018. aug. 12. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első körben adj időt magadnak és zárd le a kapcsolatot és után könnyebben tiszta fejjel tudsz dönteni a B opcióról.
2018. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

A helyedben nem foglalkoznék egyikőjükkel sem, előbb helyre tenném magamban a dolgokat. Ne akard idealizálni és holmi "igaz szerelemként" lefesteni az A opciót se. A leírtak alapján egyikük sem jó opció, hiába erőlteted ezt.


Elfelejtheted az exed anélkül is, hogy kihasználnád a srácot, aki közömbös számodra és csak azért vagy vele, hogy legyen valaki. Habár ha ez a srácot nem zavarja, akkor csináljátok...

2018. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az exed után már meg tudott érinteni egy másik férfi lelkileg, ráadásul izzik köztetek a levegő, akkor te már túl vagy az exeden, amit szerintem tudsz is.
2018. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*Ha ő azt mondaná h kezdjük újra szó nélkül őt választanám.


100% nem választanád.

2018. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!