Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek rosszul esne ha már 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne ha már 3 hete dolgoznátok és a párotok még egyszer sem látogatott meg?

Figyelt kérdés
A páromék lakásától (nem élünk együtt) kb 5 percre levő élelmiszerboltban dolgozok. Minden nap ott megy el munkából jövet de még egyszer sem jött be venni valamit hogy megnézzem. Ez az első munkahelyem nagyon fontosnak tartottam volna ha eljön, (lehet gyerekes vagyok) említettem neki többször is hogy jöjjön be azt mondta rendben de eddig egyszer sem jött. Az volt a kifogás hogy fáradt, de szerintem annyira nem lehet faradt hogy 3 hét alatt egysze sem tudott megállni 5 percre az amúgy is minden nap útjába eső boltnál. Én reagálom tul vagy nektek is rosszul esne?
2018. aug. 13. 11:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
17-18 orakkor általában kijön a munkából és pedig 22-ig ott vagyok.
2018. aug. 13. 11:59
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem tartozik senkire, hogy ti kapcsolatban vagytok, és nincs rá garancia, hogy az adott hely marad életed végéig a munkahelyed.

Teljesen jól teszi..

2018. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Arulkodo jelek, figyelj az asszociaciokra...gyereket nem szulnek neki. Es nem elnem bele magam a dologba.
2018. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Hát magamból kiindulva, mikor más osztályba járt a pasim, akkor se vártam el, hogy bejöjjön hozzám, a munkahelyemre meg minek jöjjön, ha dolgozom úgyis, és nem tudnék vele foglalkozni? Hogy lássa milyen ügyes vagyok?

Ha tényleg zavar, persze, mondd neki újra, hogy miért nem jött be, hátha egyéb kielégítő választ tud neked adni.

Te is bementél hozzá munkahelyre?

Vagy ezt nem is értem, kivéve, ha mondjuk esik és hazavisz autóval, vagy bedob valami csomagot...

2018. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha le vagyok strapálva, azt is elfelejtem, mit csináltam egy órával azelőtt. Túlreagálod.
2018. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát, te aztán tényleg gyerekes vagy. A munkahelyére az ember nem viszi a magánéletét, szerintem ezt a pasid pontosan tudja, csak nem akarja a pofádba vágni. Nem mellesleg sem a vásárlók, sem a főnökeid nem kívámcsiak a ti románcotokra, azt otthon illik megélni, nem a melóhelyen.
2018. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem azt várom hogy eljöjjön Es órákig mellettem álljon, csak bejön köszön beszélünk 2 szót és megy is. Minden kolleGanomhoz bejár a párja két szóra.
2018. aug. 13. 12:14
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy esne rosszul. Ez nem kupleráj, hogy férfiak látogassák. Ez egy munkahely!!!
2018. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Élelmiszerboltban vagyok áruparkoló és zöldségeket mérjék, ha bejön a párom venni 2 darab almát és megmérem addig beszélgetünk nem nagy bűn
2018. aug. 13. 12:32
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
9. Hú, te nagyon komolyan veszed ezt, gondolom, ha a kolléganőidnek csillámos körme van akkor neked is. Ne haragudj, tényleg gyerekes vagy, mint mondtam, mondd a párodnak, hogy zavar téged ez a dolog. Mást nem kötelezd rá.
2018. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!