Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miképpen lehet jól kezelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miképpen lehet jól kezelni a negatív kommenteket? Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy valaki az "átlagostól" eltérő élethelyzet (vágya) miatt kérdést tesz fel, s erre a segítő szándékú válaszok mellet olyan üzeneteket is kap, amelyek ha nem elég erős a lelke, akkor bizonyosan sokat rontanak az állapotán.

De ezek a negatív kommentek egy erős embert is felzaklatnak.


2018. aug. 14. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen meg kel tanulni elengedni, nem magára venni. Van egy nagyon jó mondás: Nem az a a lényeg mit mondanak, hanem hogy ki mondja.. A rosszindulatú emberek véleményét egyszerűen el kell engedni. Tudom , ezt könnyű mondani. Nekem is csak már akkor sikerült, ahogyan egyre "öregebb" lettem. Korral bölcsebb lettem. Úgy értem, most 34 vagyok, huszas éveim vége felé sikerült csak sajnos eljutnom odáig, hogy megtanultam ezt alkalmazni. Bár sikerült volna hamarabb is... Én is eléggé érzékeny voltam/vagyok..
2018. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zaklat fel senki negatív kommentje, mivel tudom, hogy senki se több vagy kevesebb nálam, és senki nézőpontja nem jobb vagy rosszabb az enyémnél.
2018. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem látod jól. Hidd el, hogy egy "erős" más szóval realista embert teljesen hidegen fog hagyni az interneten tengődő rosszindulatú fél hülye emberek beszólogatása.. vagy negatív megnyilvánulása.


Engem például tejesen hidegen hagy általában, ha olyas valaki próbál meg kikezdeni akihez nincs semmi kötődésem.


Egyébként a világ az ilyen. Mindig lesznek olyan helyzetek amikor valakinek nem fog tetszeni az amit mondtál, vagy leírtál.. azt csak saját magad fogod tudni befolyásolni, hogy célba talál-e a rosszindulatú vagy negatív megjegyzése az illetőnek.


Nem igazán tudom, hogy mit lehetne erre javasolni én általában elengedem a dolgokat és nem nagyon tudnak megsérteni.

2018. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Otven felett ezt komolyan kerdezed?

Normalis embert nem zaklat fel ismeretlenek, trollok nev nelkuli beszolasai.

2018. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

*De ezek a negatív kommentek egy erős embert is felzaklatnak.


Egy erős embert nem. Mert tisztában van vele, hogy ez az internet világa. Sok a csőcselék, akinek pont az a célja, hogy az egészséges önbizalmad rombolja.

2018. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

>De ezek a negatív kommentek egy erős embert is felzaklatnak.


Éppen attól erős, hogy nem zaklatják fel. Én rengeteg durva privát üzenetet kaptam már, cseppet sem hatnak meg. Miért zaklatna fel az, ha valami hülye elmond mindennek?

2018. aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5+


Pélkdául itt az egyik oldalon lévő gerinctelen egyed, aki kint az utcán csak makogni képes, értelme egy deka se, ahogy agya se, és csak az irigy rosszindulat, másnak ártani vágyás, rombolás a célja-természetesen csak net-en, mert amikor az utcán ki lesi a másik embert és beszélnie kell, akkor tördeli a kezét, és hebeg-habog:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9464..


Ennek még ahhoz sincs esze, ha mmár gonosz, hogy kreatív legyen.

2018. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7+


Egyébként ennek a kiirója, maradandó százaléka:


71%;74%; 77°%; 79%


Ezek közül az egyik.

2018. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek a százalékok sosem változnak, mindig ezek vannak náluk és ők a minuszoló bajnokok akik kérdésről kérdésre járnak, és tolják a minuszokat ezerrel.
2018. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9+ Meg a modikhoz jelentgetik fel a nekik nem tetsző egyedeket.
2018. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!