Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljunk közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljunk közös programokat a párommal?

Figyelt kérdés
Két kicsi gyereket nevelünk, este tíz körül alszanak el. Segítségünk nincs, aki tudna vigyázni rájuk. Lehet így programot csinálni kettesben?
2018. aug. 22. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs segitseg, akkor "venni" kell. Bebiszitternek hivjak.
2018. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi számít programnak? Egy kis esti borozgatás az udvaron?

Mekkorák a gyerekek?

2018. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nagyon kicsik 1 és 2,5 évesek. Rajtam kívűl senkivel sem maradnak el.
2018. aug. 22. 09:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor 10 után közöa filmezés otthon, gyertyafényes vacsi otthon, halkan zenére táncoljatok esetleg. Menjetek el gyerekkel programra, az is valami.
2018. aug. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyerekekkel együtt csináljatok akkor programokat.


Nekem csak az egyik kicsi, 17 hónapos, de szinte semmiben nem akadályozott minket kisebb korában sem. Mentünk kirándulni is hol babakocsival, hol kenguruval. Pedig autónk sincs, így tömegközlekedve vonattal és busszal is. Bárhol tudtam/tudok neki pelenkát cserélni, csak raktam/rakok alá kisplédet. Hátizsákba minden belefér és nem hisztizek, hogy jajj ráizzad a hátamra, stb... A kicsi is élvezi a programokat. Még hajókázni is elmentünk a Balcsira. Volt 2 óra, amikor a babakocsiban aludt is, így effektíve kettesben lehettünk. Gondolom ők is alszanak még napközben. Strandon is voltunk együtt és ott is elaludt 1,5 órát, ott is volt egymásra időnk.

2018. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!