Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mennyire ront a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mennyire ront a helyzeten ismerkedésnél vagy ismerkedést megelőzően, ha a pasinak kissé heges az arca, de egyébként minden stimmel és bejön nektek?

Figyelt kérdés

Nem ápolatlanság, hanem pattanás után visszamaradt hegekről beszélünk. ( kis lyukacskák az arcon )

Egyébként engem férfiként nem zavarna a nőn, viszont a saját arcomon azért picit igen, ezért érdekel, hogy ti mit gondoltok erről.


2018. aug. 22. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna. Ha valaki tetszik, hegekkel azt arcán is tetszik.

26/N

2018. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*az
2018. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nőként az egész testem majdhogynem tele van hasonló hegekkel. Nem szép, de el lehet fogadni. Neked is azt javaslom, mert lesz nő akit nem fog érdekelni, meg lesznek a felszínes kis csajok, akiknek nem jön be...

Férfiakon egyébként még sármos is lehet az ilyen. Szóval nem kell agódni. :)

2018. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna abszolút. Ne legyen kissebbségi érzésed ez miatt.
2018. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha minden stimmel és bejön nekem, akkor az kizárja annak lehetőségét, hogy nem tetszik nekem. :D


Viccet félretéve nem okoz gondot, volt már ilyen barátom, és egy idő után ez már fel sem tűnt.

2018. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ront le semmit a heges arc, ha szeretem, a hegeit is fogom.
2018. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Természetesen pár ember válaszából nem tudok sok konklúziót levonni, de kellemes meglepetés, hogy csak pozitív válasz érkezett :)

Egyébként nagyon köszönöm nektek a gyors válaszokat :)

2018. aug. 22. 19:49
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem zavar. Az viszont zavar,ha a srac emiatt negativ es kisebbsegi erzese van.

N/36

2018. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Engem se zavarna.

27N

2018. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ront. De amúgy ha zavar már szuper megoldások vannak erre, nem kell "elfogadnod magad". :) A sebhely az nem te vagy, nem kell beletörődnöd és örökre együtt élni ezzel. Nemsokára vége a nyárnak, és télen benevezhetsz valamilyen lézeres kezelésre vagy orvosi mélyhámlasztásra. Olvasgass a témában, tervezd meg a kezelés ütemét, hogy veszel ki szabit, ilyesmik. A pattanás témakör a szívügyem, mert én is érintett vagyok, ne add fel!
2018. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!