Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy összejövőben voltál valakivel, és az idegességtől nem tudtál enni?

Figyelt kérdés
Basszus én most rohadt éhes vagyok, de az előbb is bementem a konyhába belenéztem a hűtőbe és olyan hányingerem lett:S olyan rossz:S
2010. jún. 21. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
volt ám! majd elmúlik;)
2010. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Ott tároljátok a hullákat??
2010. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
megnézném mi van a hűtőtökben :) úgyis fogyókúráznom kéne
2010. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2010. jún. 21. 12:18
 6/12 A kérdező kommentje:
de télleg senkivel nem volt még ilyen?:O
2010. jún. 21. 12:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyilván teljesen leköti a figyelmedet az alakuló kapcsolat. Nekem általában (még ha hányingerem nincs is) nincs türelmem enni, ha feszült vagyok. Amúgy vannak nyugodt pillanataid mostanában? Próbáld meg őket megragadni és enni egy jót! És jöjjetek össze minél hamarabb, még mielőtt elfogysz! ;)
2010. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
héé, az én válaszomat észre sem veszed??? mondom, h nekem volt ilyen!!! de csak addig tart, amíg össze nem jöttök, aztán elmúlik
2010. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Láttam hogy írtál:) Meg is nyugtatott egy picit:)és tényleg csak addig tart, legutóbb is így volt(ugyanezzel a sráccal..:$)

Amúgy vannak nyugodt pillanataim, sőt szinte csak azok vannak...:D:D

Most próbáltam arra gondolni hogy ma nem történik semmi különös..:D

2010. jún. 21. 12:37
 10/12 anonim ***** válasza:
mikor összejöttem a férjemmel, egy tök új farmer volt rajtam. Egy hét múlva találkoztunk újra (közben minden nap beszéltünk vagy 1 órát), azt kérdezte: mi van kicsim, elhagy a nacid? Akkor ráálltam a mérlegre, és megdöbbentem: egy hét alatt 8 kg-ot fogytam úgy, hogy észre sem vettem. Aztán átgondoltam, hogy mit ettem a héten, és rájöttem, hogy igazán nem is ettem. Nem voltam éhes, csak szerelmes. Ez tök jó dolog, emlékszem, milyen jó érzés, mikor ezer pillangó repdes a gyomrodban mikor találkoztok.
2010. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!