Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha visszautasítok egy haveri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszautasítok egy haveri viszonyból kialakult randira hívást, akkor eláshatom a baráti kapcsolatot is?

Figyelt kérdés

:(


Hogy csináljam, ha nem akarom elveszíteni mert kedvelem, boldoggá tesznek a beszélgetéseink, de nem tudnék működni vele egy kapcsolatban.



2018. aug. 23. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarod megpróbálni megbeszélni vele?
2018. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Ezt soha nem értettem, a másik érez irántad, te meg nem, de szeretnél vele továbbra is jó

pofizni. Nem érdekel téged sehogy sem az a másik, ami a lényeg, te jól érezd magad. Ő érez irántad, te ő iránta nem, akkor békén kénre hagyni, távolodni tőle. Tudom, neked as fontos a jó szórakozás, ha másik szenved is közben akár hosszú hónapok ig is közben. Ez az igazi barátság, nézni, hogy a másik hogy szenved, még téged szórakoztat.

2018. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Sajnálom ha így jártál, de itt szó nincs arról, hogy szerelmes lenne. Csak haveri viszony van köztünk, még alig ismerem. Max esélyt lát arra, hogy kialakulhat szerelem.
2018. aug. 23. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy alakult ki a randira hívás? Adtál neki félreérthető jeleket? Miből következtetett arra, hogy kialakulhat köztetek szerelem?
2018. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

Nem jártam igy, én előbb előtűnök.

Baráti körben láttam ilyet.

Valakit randira hivok, az iránt már érzek. Úgy vaktában nem hivogatok senkit randira, hátha lesz valami érzés valamikor.

Nemet mond, jobban járok, ha messzire kerülöm.

2018. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nő vagy vagy férfi, mert ha te vagy a nő utasítsd el, ha férfi vagy fogadd el
2018. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Öntsél tiszta vizet a pohárba. Mondd meg a fiúnak, hogy nagyra értékeled a barátságát, de ennél többre ne számítson tőled. Első körben meg fog sértődni (talán még azt is tagadja majd, hogy randira gondolt), de ezt nem lehet másképp, vagy fájdalommentesen. Idővel felnő majd, és megérti a döntésedet.
2018. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!