Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami előítéletetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami előítéletetek egy olyan nővel szemben, akinek csivavája van?

Figyelt kérdés
2018. aug. 25. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Hányinger amikor egy ilyet látok, nem is előitélet, hanem hányinger, undor, ahogy sejpítve szirupban szövegelnek a nekem minden csak nem kutya..-nak.
2018. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Volt egy párom, akinek chihuahua-ja volt. Szerettem a kis kópét.
2018. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Általában ilyen fajta, és hasonló kiskutyákat divatból szoktak tartani HP-k, akik affektálva beszcsykéhznek a körmösnél.

Egyébként a kutyadivat nagyon megszaladt az utóbbi években. Ezek a nők arról beszélnek milyen cukcsykah a kutyikah, de valójában gyakran ütik, és kikészülnek tőle.

Már nagyobb divat mint a luízvuton, meg a verszácse.

2018. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nincs. A csivava is olyan kutya, mint a többi, nekik is szükségük van szeretetre. Aki panelban lakik, annak más nem is nagyon való.
2018. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Semmi véleményem nincs az ilyen nőkről.


Viszont én házban, legfőképp lakásban semmilyen kutyát macskát nem viselek el, max télen a garázsba. Szóval inkább szóba sem állok ilyenekkel.

2018. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

nem az én asztalom..

ilyesmiben a komondorom dönt :)

2018. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Na, lássuk ki ismer nőket a való életben, és ki szerzi olyan szinten hálivúdi filmekből az ismereteit, hogy egy aranyos kiskutya alapján leír egy nőt egy agyatlan plázacicának. :D
2018. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

8-as.


Nagyon kösz. Te barom...

Ez nem állatgyűlölet, csak házban nem tűröm meg az állatot.

2018. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elég tudatlan vagy.
2018. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ne veszekedjetek.


Mi például Pestről költöztük ki egy kiscsit vidékiesebb környezetbe, családi házba.


Atótl még nem lesz valaki állatgyűlölő , mert a házban nem viseli el az állatoka,t illetve úgy tartja , hogy kintre való.

nálunk anyukám ilyen ő sem szereti ha a házban járkálnak fel alá. Ráadásul én pl. a macskaszőrre allergiás is vagyok, a macska tuti nem jöhet be a házba.


Én szeretem az állatokat, semmi bajom velük, de nálunk is télen van bent a kutyus a garázsban a kinti hideg miatt, hogy ne fázzon.


De például hálószobában én sem viselném el, max az előtérben, vagy nappaliban. Szóval szobába nem jöhetne be. Bármilyen tiszta is, nem tartom egészségesnek.

2018. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!