Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így van? Ilyenek a nők és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így van? Ilyenek a nők és ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés

A férfi már az első randin megdugná a nőt

Sokszor megpróbálnak bepróbálkozni

1-2 hónapnál nem nagyon bírnak többet várni


A nők váratják a férfiakat

Nem annyira kívánják a szexet

Hónapokra van szükségük

És erős érzelmi kötelékekre



2018. aug. 27. 11:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

A férfihez még:

A férfi vár a nőre

2018. aug. 27. 11:14
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

*Ez így van?


Nem.

2018. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor ezek csak sztereotípiák?


Vagy azért az emberek többségére mégis igaz ez?

Csak van néhány kivétel?

2018. aug. 27. 11:20
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem igaz, de ez a felnőtt rovat.
2018. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudom, felnőttekre gondoltam.


De azt azért ne mondjátok már, hogy az az általános, hogy a nő nagyon akarja, a férfi meg nem, és hónapokig váratja a barátnőjét.

2018. aug. 27. 11:24
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem így van.


"A férfi már az első randin megdugná a nőt"


Bármilyen hihetetlen, de nem. Én általában szeretném megismerni az illetőt.


"Sokszor megpróbálnak bepróbálkozni"


Egy értelmesebb férfi megérti, ha elutasítják így nem fog sokszor próbálkozni.


"1-2 hónapnál nem nagyon bírnak többet várni"


Ezzel nem tudom, hogy ki hogy van de szerintem ez nem időfüggő, hanem a kapcsolat alakulásától függ.


"A nők váratják a férfiakat"


Az ilyen nőt el kell kerülni, ha létezik ilyen.


"Nem annyira kívánják a szexet"


Ez a legnagyobb baromság amit eddig olvastam tőled.


"Hónapokra van szükségük"


Mihez? A szexhez? Ezt is mindenkinél más.


"És erős érzelmi kötelékekre"


Van akinek igen, és van akinek nem.



Igazából butaságra vall, hogyha ezeket komolyan gondoltad.

2018. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy rám nem igazak, de sok kommentet, hozzászólást, cikket olvastam már az interneten, itt Gyk-n is, amiből az jött le, hogy mindig a férfi vár a nőre
2018. aug. 27. 11:29
 8/13 anonim ***** válasza:

van fordított eset is..

jó az ha foglalkoztat az ügy, de nem itt kell megoldást keresni..

2018. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Milyen megoldás? Engem csak érdekel, hogy ez tényleg igaz-e a legtöbb nőre és férfira
2018. aug. 27. 11:32
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Itt két kérdésre kell bontani a dolgot:


MINDEN nőre és férfira igaz-e, és hogy a nők és férfiak bizonyos százalékára igaz-e?


Minden férfire és minden nőre biztosan nem igazak a felsoroltak.


Én mikor elkezdtem előző kapcsolatomban ismerkedni a lánnyal, kívántam (ez nyilvánvaló), de eszem ágában sem volt a csóknál tovább menni az első hónapokban.


Ismerőstől azonban hallottam ennek az ellentettjét is, csaj már az első találkozásnál nyilvánvalóan utalt arra, hogy a napot az ágyban fejezhetnék be.


Tehát az a kérdés hogy "Ez így van?", az azt jelenti hogy MINDENKINÉL így van-e. Ez nyilvánvalóan nem így van mindenkinél.


De amit írtál, hogy "miért van ez mégis így a legtöbb nőnél férfinél", és írtad azt is hogy ezek sztereotípiák, az igaz. Valóban, ez a legtöbbeknél (sajnos vagy nem sajnos) így van.

A nők jelentősebb része valóban kivár, húz, "túlgondol", és valóban nagyobb számban viszolyognak a személytelen, érzelmileg felszínes szextől.

A férfiak könnyebben keresnek alkalmi partnert, mert lelkileg kevésbé viszolyognak ettől (ismét csak nagy társadalmi mintát alapul véve, mondjuk egymillió 20-40 éves pasi-ból).


Szóval ha a nők és férfiak halmazán belül keressük a móduszt (leggyakoribb eset), akkor valóban igazak.


A sztereotípiák azért veszélyesek, mert móduszokkal operálnak.

Tehát az a játékos aki a sztereotípiákra hajlik, az azt mondja "bízom a leggyakoribb esetben, és hátha bejön". Csak hát nem biztos hogy a kiszemelt a tipikus női/férfi skatulyába illik.

2018. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!